شکایت از پزشک خواننده سرشناس ! + جزییات

خانوادۀ پرینس، خواننده مشهور آمریکایی در شکایت علیه دکتر مایکل تی شولنبرگ، پزشکی که در مدت کوتاهی پیش از مرگ پرینس دو بار او را تحت معالجه قرار داده بود مدعی شدند این پزشک قادر به تشخیص درست، درمان و مشاورۀ پرینس برای اعتیاد او به مواد مخدر نبوده است.

  1. ۵ ماه،۳ هفته قبل
 احتمال خطای پزشکی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همچنین اظهار شده این پزشک در انتخاب قدم های منطقی بعدی برای اینکه از این نتیجۀ دلخراش جلوگیری کند ناموفق بوده است. در این دادخواست مبلغی معادل ۵۰ هزار دلار برای جبران خسارت ها در نظر گرفته شده است.

در این دادخواست که بنابر گزارش های پیشین روز جمعه ۲۴ اگست در مینه سوتا تسلیم دادگاه شده همچنین اظهار شده است عدم رعایت استاندارهای پزشکی نقش مهمی در نتیجۀ نهایی که مرگ این ستاره بزرگ بوده داشته است.

پرینس سال ۲۰۱۶ در ۵۷ سالگی درگذشت و جسدش روز ۲۱ اپریل تنها و درحالی که هیچ گونه واکنشی نداشت در خانه اش پیدا شد. در مدت کوتاهی پس از مرگش اعلام شد که علت مرگ سوءمصرف مواد مخدر بوده و در بدن او فنتانیل یافت شده است، ماده ای که ۵۰ برابر از هروئین قدرتمندتر است.

صاحب بیمارستانی که پرینس روز ۱۵ اگست ۲۰۱۶، بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در آن بستری شد کمپانی یونیتی پوینت هلت است که حالا بواسطۀ مالکیت مرکز پزشکی ترینیتی طرف دعواست.

لوکاس و گوئتز وکیلان خانوادۀ پرینس می گویند: «آنچه برای پرینس رخ داده برای خانواده های زیادی در سراسر امریکا رخ می دهد و به همین جهت خانوادۀ پرینس امیدوار است طی این پرونده توجه عمومی نسبت به این قضیه جلب شود تا جان بیماران زیادتری نجات پیدا کند. اگر مرگ پرینس باعث شود زندگی های دیگری نجات یابد پس چیزی به هدر نرفته است.»