انتقاد تند نیما کرمی از یک شوی تلویزیونی ! + عکس

جایگاه رسانه ملی به تعبیر حضرت امام خمینی(ره) یک دستگاه عظیم آموزشی و تربیتی و به منزله دانشگاه عمومی است اما امروزحضور نا به جای برخی چه بلایی بر سر این دانشگاه آورده...

  1. ۵ ماه،۳ هفته قبل
انتقاد مجری معروف از یک شوی تلویزیونی! + عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همه چیز برمی گردد به استفاده نادرست و غیرمنطقی از یک نامجری و اصطلاحاً کمدین تازه وارد و محتواهای نامرغوب برنامه ای در شبکه سیما... برنامه ای ترکیبی و تاکشو که به صورت روتین روی آنتن می روند. هر روز یک نکته ای باعث می شود یک کارشناس و یا مجری با سابقه ای نسبت به این برنامه آزرده خاطر شود. بعد از انتقادهای تند عده ای، این بار نیما کرمی از مجریان با سابقه تلویزیون در صفحه مجازی خودش بر ابتذال در رسانه ملی تأکید کرد.

او چنین نوشت: "متأسفم برای برنامه سازی رو به زوال رسانه ملی... واقعاً یعنی فکری برای برنامه سازی درست ندارید. دوستان عزیز! شما حق ندارید به هرکسی اجازه دهید رو به روی دو انسان هموطن به هر شکل و ترتیبی قرار بگیرد و بعد مسخره شان کنید[اسکولشان بفرمایید] به خدا زشته، به خدا بده، تو رو خدا از برنامه سازی دست بردارید که هرچه ما تلاش می کنیم برای برنامه فاخر، شما همه چیز را زیر سوال می برید. وای بر من با این همه ابتذال در رسانه ای که روزی قرار بود دانشگاه انسان سازی باشد".

ماجرا از این قرار است که یکی از برنامه های شبکه سه(ایرانیوم) میزبان ایرج ملکی و برادرزاده اش بود. که برخی معتقدند مجری برنامه این عزیزان را دست انداخته بود و البته نوع گفتمان این کمدین جوان خنداننده شو(مجید افشاری) شوخی های نامتجانس با افراد است و در قواره یک مجری چنین منش و روشی نمی گنجد.سوال ما هم از ناظرین و مسئولین مربوطه این است که تا کجا و تا کی باید منتظر باشیم این نوع رویکردهای برنامه سازی نامرغوب ادامه یابد و کسانی به عنوان مجری در رسانه ملی حضور پیدا کنند که اصلاً به یکسری منش ها و روش هایی پایبند نیستند؟

انتقاد مجری معروف از یک شوی تلویزیونی! + عکس