دختر ۱۴ ساله حسادت خواننده ها را برانگیخت ! + عکس

اجرای درخشان یک دختر ۱۴ ساله در مرحله نیمه نهایی رقابت تلویزیونی استعدادیابی آمریکایی (America’s got Talent) با واکنشهای مثبتی از سوی تماشاگران همراه و او به فینال این برنامه پربیننده نزدیک تر شد.

  1. ۴ ماه،۱ هفته قبل
 حسادت خواننده‌های زن
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

کورتنی هدوین نوجوان ۱۴ ساله که از آغاز فصل جدید به یکی از چهره های شاخص این رقابت تبدیل شده، آهنگ مشهوری از گروه راک کانادایی "استپن ولف" با عنوان "بورن تو بی وایلد" را با تسلط زیادی خواند و توانایی قابل تحسین خود در عرصه موسیقی را به نمایش گذاشت.

پس از اجرای این آهنگ هیجان انگیز و پرانرژی، حاضرین برای دقایقی طولانی به تشویق کورتنی هدوین پرداختند و خواستار نظرهای مثبت داوران سختگیر برنامه شدند.

هویی مندل و سایمون کاول داوران مرد مسابقه، این خواننده جوان را تشویق کردند و او را خواننده مستعدی خواندند؛ ولی هایدی کلوم و مل بی داوران زن برنامه اجرای او را نپسندیدند و کورتنی را فاقد اعتماد به نفس لازم توصیف کردند.

به نقل از رسانه های آمریکایی، نظرات منفی داوران زن بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته و با واکنش های زیادی از سوی هواداران کورتنی هدوین همراه بوده که آنها را به کینه ورزی و حسادت زنانه متهم کردند.

نتایج مرحله نیمه نهایی پس از شمارش آرای بینندههای تلویزیونی اعلام میشود و چهرههایی که موفق به کسب آرای زیادتری باشند به مرحله پایانی می رسند.

استعدادیابی آمریکایی از برنامه های محبوب تلویزیونی در این کشور است و موقعیت طلایی برای چهره های جوان و جویای نام محسوب می شود که قابلیت های خود در زمینه هایی چون، آوازخوانی، شعبده بازی، تردستی و شیرین کاری و غیره را در معرض دید همگان قرار دهند.

تولید آمریکا استعداد دارد از سال ۲۰۰۶ آغاز شده و این فصل سیزدهم این برنامه تلویزیونی است که از طریق شبکه ان بی سی در آمریکا پخش می شود.