خواننده سرشناس کیسه زباله پوشید ! + عکس ها

کریستینا آگیلرا، خواننده مشهور آمریکایی با پوششی عجیب در هفته مد نیویورک ظاهر شد. این خواننده یک لباس زمستانی را در گرمای تابستان پوشید اما معتقد است که لباسش مفهومی است و باید درک شود.

  1. ۵ ماه قبل
 عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هفته مد نیویورک به روزهای پایانی خودش نزدیک می شود و امسال هم همچون دوره های قبلی این رویداد چهره های مشهوری به عنوان مدل یا مهمان در هفته مد نیویورک حضور پیدا کردند.

از آن جایی که لباس های هفته های مد از نوع کاربردی است و قرار است لباس هایی تبلیغ شود که مردم عادی مشتاق خرید آن ها شوند، لباس اکثر چهره ها هم عادی است و شباهتی به لباس های عجیبی که آن ها در مراسمی مثل مت گالا و یا روی فرش قرمزها می پوشند ندارد اما کریستینا آگیلرا با یک لباس عجیب همه را شگفت زده کرده است.

لباس آگیلرا به طور اختصاصی توسط یک طراح هلندی برای خود او طراحی شده که طراح از مقادیر زیادی کیسه زباله و باد برای طراحی این لباس استفاده کرده است. آگیرا همچنین یک کیف در دستانش گرفته که روی آن عبارت Dirty درج شده است.

christina-aguilera-1

Dirty یکی از آهنگ های معروف آگیلرا است که سال ۲۰۰۲ منتشر شد. او در مورد مفهوم دقیق پوششش در هفته مد نیویورک صحبتی نکرده و در فشن شو هارپر بازار فقط به این نکته اشاره کرده که لباسش مفهومی است و باید درک شود.

سایت های مختلف آمریکایی در مورد لباس آگیلرا گمانه زنی کرده اند که برخی معتقدند او قصدش حمایت از محیط زیست بوده و عده ای دیگر با استناد به نوشته روی کیفش و با توجه به محتوایی که ترانه Dirty دارد، پرداختن به مسئله جنسیت و هویت جنسیتی را بهانه استفاده از این پوشش می دانند. هرچند که هیچ کدام از این دو قابل درک نیست و خود او باید در این مورد توضیح بدهد.

Christina-Aguilera-Dirty-Bag-September-2018

کریستینا آگیلرا ۳۷ ساله بهار امسال پس از ۶ سال آلبوم جدیدی با نام "رهایی" منتشر کرد. او تا کنون ۱۸ بار نامزد دریافت جایزه گرمی شده و بدین ترتیب یکی از موفق ترین خوانندگان زن محسوب می شود.