لباس غیرمنتظره ثروتمندترین مرد جهان در یک جلسه همه را شوکه کرد ! + عکس ها

وقتی ثروتمندترین مرد جهان در یک جلسه داخلی اقدام به پوشیدن لباس خواب می کند مطمئنا دلیل خاصی وجود دارد بخصوص که "جف بزوس" دلیل بسیار مهمی برای این اقدام خود داشت.

  1. شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ ساعت ۰۹:۲۰ (۲ سال قبل)
لباس عجیب ثروتمندترین مرد جهان در یک جلسه رسمی! + تصاویر///
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

انتشار عکس هایی که مدیر موفق آمازون را با لباس خواب در حال برگزاری یک جلسه داخلی نشان می داد موجب حیرت کاربران بسیاری در شبکه های اجتماعی شد.

این تصاویر جف بزوس را در حالی که یک دست لباس خواب آبی رنگ بر تن داشت در جلسه روز چهارشنبه در شرکت آمازون نشان می داد. بزوس سپس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام شخصی خود علت مهم این اقدام خود را فاش کرد. او در این اینستاپست نوشت : " ماه سپتامبر، ماه آگاهی درباره بیماری های سرطان در دوران کودکی است."

بزوس در این پست که حدود ۱۰ ساعت پیش منتشر شد در توضیحی نوشت : " هر ساله شرکت آمازون همکاری های نزدیکی را با سازمان بیماری های سرطان دوران طفولیت در آمریکا برای آگاه رسانی در مورد بیماری های سرطان در دوران کودکی به انجام می رساند، عاملی که دومین علت مرگ و میر کودکان آمریکایی بیم سنین ۴ تا ۱۴ سال به شمار می رود. بزوس در این پست سه عکس از خود و همکارانش را در حالی که آنها با لباس رسمی در جلسه حضور داشتند منتشر کرد.

لباس عجیب ثروتمندترین مرد جهان در یک جلسه رسمی! + عکس ها///

او با انتشار این عکس ها در حالی که لباس خواب بر تن داشت از طرفداران و مشتریان آمازون در سراسر جهان خواست تا با پوشیدن لباس خواب در محل کار خود از این طریق آگاهی در مورد بیماری های سرطان در کودکی را افزایش دهند. او همچنین به مشتریان آمازون یادآور شد که آنها در طول ماه سپتامبر باکس هایی با نام " باکس های طلایی" را دریافت خواهند کرد که در داخل آن یک نوار طلایی رنگ (سمبل بین المللی کودکان سرطانی) قرار داده شده است. پست بزوس تاکنون بیش از ۶۰ هزار لایک و هزاران کامنت را دریافت کرده است.

لباس عجیب ثروتمندترین مرد جهان در یک جلسه رسمی! + عکس ها///

یکی از کاربران اینستاگرام در کامنتی نوشت : " ابتکار فوق العاده جالبی بود! ای کاش همکاران شما نیز مثال شما لباس رسمی نمی پوشیدند." کاربر دیگری نوشت : " از شما ممنونیم که از بنیاد کودکان سرطانی جهان حمایت می کنید. "

همرسانی نوشتار: