چهره سرشناس کشتی ایران در ICU ! + عکس ها

دارنده مدال برنز جهان و مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد بدلیل سکته مغزی در بخش ICU بیمارستان پاستورنو تهران بستری شد.

  1. یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷ ساعت ۲۱:۲۵ (۲ سال قبل)
محمدرضا نوایی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمدرضا نوایی مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد و دارنده مدال برنز جهان بدلیل سکته مغزی در بخشICU بیمارستان پاستورنو تهران بستری است.

آرش نوایی فرزند این پیشکسوت کشتی ایران ، درباره این اتفاق اظهار کرد: پدرم چند روزی است بدلیل سکته مغزی در بخش  ICU بستری است و تحت مراقبت های ویژه قرار دارد. او یک ماه پیش نیز سکته خفیفی داشت اما به خیر گذشت تا اینکه ۴ - ۵ روز پیش پس از خوردن صبحانه حالت تهوع پیدا کرد. ما او را به بیمارستان بردیم که پزشکان گفتند سکته مغزی کرده و باید فورا بستری شود.

وی درباره آخرین وضعیت پدرش گفت:خدا را شکر یک روز است صحبت های دیگران را متوجه می شود اما فعلا نمی تواند براحتی صحبت کند. قرار است پزشکان امروز MRI  او را بررسی کنند تا اگر شرایط لازم را داشت به بخش منتقل شود.

فرزند محمدرضا نوایی گفت: به همراه پدرم ۳ روز در هفته در ورزشگاه شیرودی به کشتی گیران تمرین می دادیم و پدرم یکی دو بار در هفته نیز به باشگاه بدنسازی می رفت و ورزش می کرد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان یا اهالی کشتی به عیادت پدرش رفته اند یا خیر خاطرنشان کرد: ما نخواستیم کسی متوجه این موضوع شود تا به زحمت بیفتند اما منصور برزگر پس از اطلاع از این موضوع روز گذشته به عیادت پدرم آمد و از امروز نیز بسیاری از اهالی کشتی با ما تماس گرفتند تا جویای حال پدرم شوند.

چهره نامدار کشتی ایران در ICU بستری شد

چهره نامدار کشتی ایران در ICU بستری شد

چهره نامدار کشتی ایران در ICU بستری شد

همرسانی نوشتار: