حال روحی دخترم خوب نیست ! + عکس

پدر مارال مردانی، جودوکار ۱۶ ساله که در المپیک جوانان اجازه شرکت در مسابقه به او ندادند، گفت: دخترم برای موفقیت در این رقابت ها خیلی تمرین کرد و سختی کشید اما اجازه مسابقه ندادند.

  1. چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷ ساعت ۲۲:۲۵ (۱ سال،۷ ماه قبل)
مارال مردانی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

رضا مردانی خبرنگار ، اظهار کرد: دخترم برای اینکه در المپیک جوانان موفق شود، روزی ۵ تا ۶ جلسه تمرین می کرد و خیلی سختی کشید.

وی ادامه داد: درباره اینکه نمی تواند در رقابت ها شرکت کند، چیزی به ما نگفته بودند و حتی روز وزن کشی هم در این مورد صحبت نشده بود اما روز مسابقه نگذاشته بودند، روی تاتامی برود. مردانی یادآور شد: خودم چون که احتمال می دادم اجازه ندهند با مقنعه روی تاتامی برود، برایش یک کلاه کاراته گرفته بودم اما با آن کلاه هم مانع مسابقه شده بودند و تنها شرط آنها، شرکت در مسابقات بدون حجاب بوده که دخترم قبول نکرده و ارزش ها برایش جایگاه ویژه ای دارد. مردانی گفت: دخترم در این مدت درس و خیلی دیگر از مسائل را آن طور جدی نگرفته بود و فقط تمرکزش را روی موفقیت در المپیک جوانان گذاشت اما نشد. وی با بیان اینکه نمی دانم مقصر اینکه به ما اطلاع نداده بودند چه کسی است، افزود: حال روحی دخترم خوب نیست و  از اینکه نتوانسته مسابقه بدهد، ناراحت است. مردانی بیان کرد: امیدوارم توسط مسئولان شرایطی فراهم شود تا دختران ایرانی با حجاب اسلامی در عرصه های ورزشی شرکت کرده و خوش بدرخشند.

همرسانی نوشتار: