خودروهای حیرت انگیز 7 میلیاردر معروف جهان که باور نمی کنید ! + عکس

اغلب اوقات، شما ثروت میلیاردرها را می توانید از رفت وآمدهای لاکچریشان حدس بزنید.

  1. یکشنبه ۲۰ آبان ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ (۱ سال،۶ ماه قبل)
خودروهای حیرت انگیز 7 میلیارد جهان که نمی دانستید!
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

گاهی اوقات می شود از ظواهر آنها و خودروهایشان که بخش جدایی ناپذیری از زندگی آنهاست، سطح موفقیتشان را درک کنید. اما همیشه هم این طور نیست و این موضوع در مورد همه میلیاردرها صدق نمی کند. برخی از آنها خودرو هایی را سوار می شوند که به هیچ وجه وضع واقعی و ثروت حقیقی آنها را نشان نمی دهند.

آنها گاهی بدون هیچ سروصدایی یا تلاش برای جلب توجه دیگران با نشان دادن خودرو هایشان از نقطه ای آ به نقطه دیگر می روند. لیست ۷نفر از میلیاردرهای شناخته شده را به همراه خودرو هایشان در زیر می آوریم که خودرو هایشان نمایانگر ثروت آنها نیستند و از شنیدن آن، حیرت زده خواهید شد.

  1. جف بزوس: ثروتمندترین مرد جهان و موسس شرکت آمازون که ثروتش حدود ۱۲۸ میلیارد دلار است، ترجیح می دهد از یک خودروی ساده و قدیمی استفاده کند. او یک هوندا آکورد ۱۹۹۶ دارد که درحال حاضر قیمتش حدود ۴هزار دلار است.
  2. استیو بالمر: مدیرعامل اسبق شرکت مایکروسافت با ثروتی حدود ۴۰ میلیارد دلار، یکی از طرفداران شرکت فورد است؛ کمپانی ای که پدر او در آن کار می کرد. خودروی رفت وآمد روزمره او یک فورد فیوژن هیبرید است که حدود ۲۵هزار دلار می ارزد. او در زمان مدیرعاملی مایکروسافت این خودرو را از آلن مولالی، رئیس شرکت فورد که شماره خودروهای تولیدشده را به یک میلیون رسانده بود گرفت.
  3. جک ما: میلیاردر کارآفرین که موسس شرکت عظیم چینی علی بابا است، یک خودروی ریوه آر.ایکس۵ شاسی بلند دارد که قیمت آن ۲۵ هزار دلار است. این خودرو توسط شرکت علی بابا و SAIC تولید شده است. شرکت علی بابا سیستم عملکرد اطلاعاتی این خودرو را تولید کرده است.
  4. مارک زاکربرگ: موسس فیس بوک و ششمین فرد پولدار جهان فرد بسیار صرفه جو و مقتصدی است که پول زیادی بابت خودرو، لباس و مسافرت هزینه نمی کند. مجموعه کلکسیون خودروهای شخصی او شامل یک آکورا تی.اس.ایکس، فولکس واگن جی.تی.آی و یک هوندا فیت است که همه آنها زیر ۳۰هزار دلار قیمت دارند.
  5. وارن بافت: مدیرعامل اجرایی و رئیس هیأت مدیره شرکت برکشایر هاتاوی، ثروتی معادل ۸۰ میلیارد دلار دارد. او با این حال، یک کادیلاک ۲۰۱۴ ایکس.تی.اس دارد که قیمتی معادل ۵۵هزار دلار دارد. او خودروی پیشین خود را به قیمت ۱۲۲هزار و ۵۰۰ دلار برای یک موسسه خیریه حراج کرد. آقای وارن بافت، در ۱۰ سال گذشته، اکثر ثروت خودش را به میزان ۲۷ میلیون دلار به موسسات خیریه اهدا کرده است.
  6. جیم والتون: جوان ترین پسر سام والتون، بنیانگذار شرکت وال مارت است که هم اکنون رئیس هیات مدیره آروست بانک است و ثروتی معادل ۴۷ میلیارد دلار دارد. ارزش شرکت وال مارت بیش از مجموع ثروت بیل گیتس و وارن بافت است. با این حال، او زندگی کاملا متعادل و ساده ای دارد. یکی از خودرو های مورد علاقه او، دوج داکوتا است که کمتر از ۹هزار دلار می ارزد.
  7. مایکل بلومبرگ: تاجر آمریکایی و موسس بلومبرگ دارای ثروتی حدود ۴۵ میلیارد دلار است. او نزدیک به ۸۸ درصد سهام خود را در شرکت بلومبرگ حفظ کرده و مابقی آن را به ارزش ۵ میلیارد دلار به دلایل مختلف اجتماعی اهدا کرده است. خودروی رفت وآمد روزمره او شورلت سابربان است که حدود ۴۰هزار دلار قیمت دارد.
همرسانی نوشتار: