هنرپیشه معروف نامش را عوض کرد ! + عکس

مکالی کالکین ستاره فیلم کریسمسی "تنها در خانه" در اقدامی جالب نام میانی اش را تغییر داد. او برای انتخاب نام میانی خود نظرسنجی ای میان طرفدارانش انجام داده بود.

  1. شنبه ۸ دی ۹۷ ساعت ۲۰:۵۰ (۹ ماه،۳ هفته قبل)
 یک انتخاب عجیب
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نام میانی یا میان نام به اسمی گفته می شود که پیش از نام خانوادگی و پس از نام کوچک می آید و در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا داشتن نام میانی مرسوم است.

مکالی کالکین که نام میانی اش کارسون بود و با نام مکالی کارسون کالکین شناخته می شد به تازگی از نام میانی جدید خود رونمایی کرد.

 این بازیگر ۳۸ ساله در اوایل ماه دسامبر در وبسایت خود از هوادرانش خواسته بود نام میانی جدیدی برای او انتخاب کنند. کالکین در وبسایتش به حالت شوخی نوشته بود: نام میانی من کم حرف دارد، لری؟اورانژ؟ صادقانه بگویم حتی نمی توانم آن را به یاد بیاورم.

بازیگر "تنها در خانه" گفت در طول این چند مدت صدها پیشنهاد برای وی فرستاده شده و او از میان آنها پنج نام پیشنهادی را انتخاب کرده است.

این پنج نام میانی عبارتند از: مکالی کالکین، Shark Week، کایران (نام کوچک برادر مکالی کالکین)، The McRib Is Back و در نهایت Publicity Stunt.

ابن بازیگر آمریکایی روز ۲۵ دسامبر در صفحه توییتر خود اعلام کرد که در نهایت با رای هوادارانش در میان این گزینه ها نام میانی مکالی کالکین برگزیده شد و بدین ترتیب او را از این به بعد باید مکالی مکالی کالکین کالکین خواند