ملکه اردن کپی برابر اصل ملانیا ترامپ ! + عکس

دفتر ملکه رانیا عبدالله همسر پادشاه اردن برای نخستین بار پس از انتقادهای فراوان از او برای الهام گرفتن از ملانیا ترامپ در خرید لباس های خود ، اعلام کرد که لباس های گرانقیمت ملکه از خانه های مُد به امانت گرفته می شود و یا به عنوان هدیه از لباسفروشی ها بدون هیچگونه تبلیغاتی برای آن ها دریافت می گردد.

  1. چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷ ساعت ۱۲:۵۰ (۱ سال،۸ ماه قبل)
عکس‌ها
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ملکه اردن که همه مردم اردن کارهای او را او را کپی برابر اصل ملانیا ترامپ می دانند ، در این بیانیه بی سابقه گفته که لباس هایش را به سه روش تهیه می کند: دسته اول لباس های امانتی و غرضی از خانه های مد است. دسته دوم هدایایی هستند که به او داده می شوند و لباس های دسته سوم را هم با قیمت پایین و تخفیف خورده مستقیماً خودش تهیه می کند تا در فعالیتهایش با ظاهری که شایسته اردنی هاست در محافل حاضر شود.

217166_930

دفتر ملکه اردن در بیانه اش نوشته از اینکه مجبور شده تا چنین بیانه ای را بدهد و درباره لباس های ملکه اردن -که مبالغه های زیادی درباره آن شده و سؤال و جنجال زیادی برانگیخته- توضیح دهد متأسف است.

دفتر ملکه رانیا دلیل صدور این بیانیه را چنین توصیف کرده است: در غیاب حقیقت شایعات و اطلاعات غلط منتشر و برداشت های اشتباه روی هم جمع می شوند. شفافیت و روشن کردن موضوعی که گاهی در فضای مجازی داغ می شود از دیگر دلایل صدور این بیانیه اعلام شده است.

queen-rania-2

قیمت لباس های رانیا، همسر پادشاه اردن در زمانی که این کشور در بحران اقتصادی به سر می برد، باعث جنجال در فضای مجازی و رسانه های محلی و بین المللی شده است.

217172_375