مهشید ناصری همسر دوم هدایت هاشمی ! + عکس

مهشید ناصر همسر دوم هدایت هاشمی

  1. سه شنبه ۲۵ دی ۹۷ ساعت ۱۵:۳۰ (۱ سال،۵ ماه قبل)
مهشید ناصری
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهشید ناصری بازیگر جوان ایرانی است. مهشید ناصری متولد سال …. می باشد. مهشید ناصری همسر دوم هدایت هاشمی است.

مهشید ناصری

بیوگرافی هدایت هاشمی

هدایت هاشمی بازیگر سینما و تلوزیون و تئاتر متولد ۱۷ اسفند سال ۱۳۵۳ در شهر سبزوار مشهد است و اصلیت مشهدی دارد. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی و کارشناسی ارشد این رشته را دارد.

او از سال ۱۳۷۷ فعالیت بازیگری را در تئاتر همزمان با ورود به دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران شروع کرد.

او در سال ۱۳۸۳ در فیلم یک بوس کوچولو به کارگردانی بهمن فرمان آرا وارد سینما شد و نخستین فیلمش را تجربه کرد.

نخستین سریال او سریال چک برگشتی به کارگردانی سیروس مقدم بود که توانست بسیار دیده شود.

مهشید ناصری

او بیشترین فعالیتش در زمینه تئاتر است و در زمینه تدریس هم سابقه ای طولانی دارد، او در موسسه کارنامه از سال ۱۳۸۱ تدریس می کند.

هدایت هاشمی چند سال پیش با نگار عابدی ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها یک دختر به نام اما بود ولی پس از چندی از هم جدا شدند.

مهشید ناصری

نگار عابدی در مورد طلاق از هدایت هاشمی گفت : وقتی دخترم هنوز به دبستان نرفته بود من و همسر سابقم، هدایت هاشمی حس کردیم که مسیر زندگی مان را باید از هم جدا کنیم به همین خاطر مدتی به اتفاق دخترم به منزل پدر و مادرم رفتم تا کارهای مربوط به جدایی انجام شود. بعد از طلاق مان هم دخترم باید به دبستان می رفت به همین خاطر دوست نداشتم دوباره به او شوکی وارد کنم و با تغییر محل زندگی کنونی اش باعث به هم ریختگی روحیه اش در ابتدای ورود به مدرسه شوم. ترجیح می دادم همه چیز در کمال آرامش رخ دهد از طرفی دخترم اِما از دوران کودکی با پدر و مادرم ارتباط نزدیکی داشت و حضور در کنار آنها برای هر دوی ما آرامبخش است.

مهشید ناصری

ازدواج دوم با مهشید ناصری

هدایت هاشمی پس از چند سال جدایی در سال ۱۳۹۴ با مهشید ناصری ازدواج کرد. همسرد دوم او مهشید ناصری هم از بازیگران تئاتر است. این زوج در سال ۱۳۹۶ صاحب یک فرزند دختر به نام جانا شدند.

مهشید ناصری

بازی در سریال مر قانون

مهشید ناصری به همراه همسرش هدایت هاشمی در سریال مر قانون ایفای نقش می کند که سال ۱۹۷ از صدا و سیما پخش شد. در این سریال در کنار مرجانه گلچین، مهران غفوریان و شیدا خلیق ایفای نقش کرده است.

عکس های مهشید ناصری در کنار همسرش هدایت هاشمی

مهشید ناصری

عکس های مهشید ناصری

مهشید ناصری

عکس Mahshid Naseri

مهشید ناصری