بازیگر سرشناس حین خدمت سربازی کشته شد ! + عکس با لباس سربازی

اَلُویسیوس پانگ، هنرپیشه سنگاپوری دیروز چهارشنبه حین آموزش نظامی دوران سربازی در نیوزیلند بر اثر جراحات شدید جان خود را از دست داد. این هنرپیشه مشهور سنگاپور ۲۸ ساله بود.

  1. پنجشنبه ۴ بهمن ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰ (۸ ماه،۳ هفته قبل)
آقای بازیگر حین خدمت سربازی کشته شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پانگ برای نقش آفرینی در فیلم های "جوان و شگفت انگیز" و "عشق بی انتها" به شهرت رسید. او همچنین در چندین سریال معتبر و پربیننده تلویزیون سنگاپور شهرت و محبوبیت فراوانی کسب کرده بود.

فارس به نقل از ورایتی، پانگ هفته گذشته حین آموزشی خدمت سربازی اش در حال تعمیر تفنگ بزرگی به نام "هوویتزر" دچار حادثه شد. زمانیکه لوله بسیار بزرگ این اسلحه که بخاطر بزرگی با خودرو یدک کش می شود، روی او افتاد، دچار شکستگی شدید در چند قسمت از بدنش شد که برای جراحی به بیمارستانی در نیوزیلند منتقل شد لیکن بر اثر شدت جراحات به کما رفت و در نتیجه این جراحات جان خود را از دست داد.

13971104000422_Test_NewPhotoFree

نیمه شب دیشب بلافاصله پس از فوت وی خبر درگذشتش توسط وزیر دفاع سنگاپور اعلام شد.

یک تیم پیگیری این حادثه را برعهده گرفته و تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.

کشور سنگاپور دارای قانون خدمت سربازی اجباری است. بسیاری افراد در سنگاپور پس از بازگشت به زندگی غیرنظامی، به عنوان سرباز ذخیره حفظ می شوند.

پنجم همین ماه ژانویه میلادی بود که پانگ در حساب کاربری توئیتر خود که برای انجام خدمت سربازی فراخوانده شده و برای مدتی به همین منظور خارج از کشور خواهد بود اینچنین نوشت: "برای خدمت به کشورم می روم. و آخر ماه بازخواهم گشت. و زمانیکه آنجا هستم شاید نتوانم خیلی در فضای مجازی فعال باشم و پُست بگذارم."

همرسانی نوشتار: