سلبریتی های جذاب که رژیم لاغری برایشان دردسر دست کرد ! + عکس ها

بسیاری از دختران به دلیل اضافه وزن یا لاغری مفرط مورد انتقاد قرار می گیرند. سلبریتی های هالیوود هم از این موضوع مستثنا نیستند، دوربین رسانه ها آن ها را همه جا زیر نظر دارند.

  1. پنجشنبه ۲۵ بهمن ۹۷ ساعت ۲۱:۴۰ (۱ سال،۳ ماه قبل)
هالیوودی‌های جذاب که به خاطر لاغری مورد انتقاد قرار گرفتند
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به تازگی خواننده کانادایی، سیلین دیون به خاطر کاهش وزن فوق العاده زیادش مورد موجی از انتقادات گسترده قرار گرفت، او در پاسخ به انتقادات گفته با همین فیزیک و لاغری احساس خوشبختی و سعادت می کند و نمی خواهد درباره لاغری اش صحبت کند و به منتقدانش گفته اگر از لاغری او ناراحتند نه از او عکس بگیرید و نه به عکس هایش نگاه کنند.

اما سیلین دیون تنها سلبریتی نیست که به خاطر لاغری اش مورد انتقاد قرار گرفته است. در ادامه با چند سلبریتی که به خاطر لاغریشان خبرساز شده اند آشنا خواهید شد.

آنجلینا جولی

در سال ۲۰۰۷، تعداد زیادی از مردم از کاهش ناگهانی وزن آنجلینا جولی ابراز نگرانی کردند، اما او تأکید کرد که لاغری اش به خاطر بیماری مادرش بوده و ربطی به اختلال در خوردن ندارد.

هالیوودی های جذاب که به خاطر لاغری مورد انتقاد قرار گرفتند

جیجی حدید

در طول چند سال، او وزن زیادی را از دست داده و مورد انتقاد های زیادی قرار گرفته است، اما او در توییتر توضیح داده که کاهش وزنش به خاطر درمان بیماری "هاشیموتو" بوده است. گفتنی است تیروئیدیت هاشیموتو نوعی التهاب مزمن تیروئید است که به علت نوعی بیماری خودایمنی به وجود می آید و در آن انواعی از سلول ها و پادتن ها در پاسخ ایمنی دخالت دارند.

هالیوودی های جذاب که به خاطر لاغری مورد انتقاد قرار گرفتند

مگان فاکس

او از سوی "هارلی پاسترناک" متخصص تغذیه و رژیم درمانی، مورد انتقاد قرار گرفت. هارلی، او را (خیلی لاغر) توصیف کرد. مگان هم در پاسخ گفت: رژیم غذایی خالی از سموم را دنبال می کند و به همین خاطر لاغر است.

هالیوودی های جذاب که به خاطر لاغری مورد انتقاد قرار گرفتند

نیکول ریچی

نیکول ریچی در فضای مجازی با حملات تند و بی رحمانه ای به خاطر لاغری اش روبرو شد. در سال ۲۰۰۶، نیکول ریچی توانست ۴۰ کیلوگرم وزن کم کند که با توجه به استانداردهای هالیوود خطرناک بود. بیشتر متخصصان معتقد بودند نیکول از نارسایی در غذا خوردن رنج می برد، او هم در جواب منتقدانش گفت، "اختلال در خوردن خطرناک و یک نوع بیماری است، با این حال بر این باورم که نمی توانید بگویید که فردی به بیماری خاصی مبتلا شده مگر اینکه خودش علناً و آشکارا شما را خبر کند. "

هالیوودی های جذاب که به خاطر لاغری مورد انتقاد قرار گرفتند

سارا جسیکا پارکر

او هم به خاطر رژیم غذایی افراطی و سفت و سختی که در پیش گرفته بود، مورد انتقاد قرار گرفت. او از خودش دفاع کرد و گفت: همه چیز می خورد.

هالیوودی های جذاب که به خاطر لاغری مورد انتقاد قرار گرفتند
همرسانی نوشتار: