شکایت هنرپیشه سرشناس از همسر سابقش

«جانی دپ» به خاطر اتهام دروغین «امبر هرد» درباره مورد ضرب و شتم قرار گرفتن از سوی این هنرمند، از همسر سابق خود شکایت کرد

  1. یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۱:۰۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
امبر هرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

«جانی دپ» بازیگر مشهور هالیوود از «امبر هرد» همسر سابق خود شکایت کرد. «دپ» دلیل این شکایت را اتهام دروغین «امبر هرد» درباره مورد ضرب و شتم قرار گرفتن از سوی این هنرمند عنوان کرد.

«امبر هرد» در اخباری که منتشر کرده، ادعا کرده است که در گذشته مورد خشونت و ضرب و شتم قرار گرفته است و حال زنانی که مورد خشم واقع می شوند را می فهمد؛ اما «هرد» به طور مستقیم اسمی از «جانی دپ» در این مقاله نبرده است!

وکیل «جانی دپ» در این باره می گوید که «هرد» هیچگاه مورد خشونت خانوادگی قرار نگرفته است و خودش به دلیل تهمت زدن متهم این پرونده شناخته می شود. او همچنین اظهار کرد که «جانی دپ» هیچگاه «امبر هرد» را مورد ضرب و شتم قرار نداده و این اتهام یک «فریب برنامه ریزی شده» است.

وکیل «امبر هرد» نیز در واکنش به این اتفاقات می گوید: این کارهای احمقانه آخرین تلاش های «جانی دپ» برای ساکت کردن «امبر هرد» است. کارهای آقای «جانی دپ» نشان می دهد که او نمی تواند حقیقت و رفتار خشونت آمیز خود را قبول کند، اما در نهایت این ما هستیم که دفاعیات بی اساس او را در دادگاه شکست می دهیم.

همرسانی نوشتار: