بازگشت نوروزی شهاب حسینی به تلویزیون با «شکرستان»

«شهاب حسینی» راوی فصل جدید انیمیشن مجموعه «شکرستان» خواهد بود که قرار است تا نوروز ۹۸ آماده پخش شود

  1. چهارشنبه ۱۵ اسفند ۹۷ ساعت ۰۸:۱۰ (۱۱ ماه،۲ هفته قبل)
شهاب حسینی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

روایت فصل جدید این انیمیشن را «شهاب حسینی» بر عهده دارد که این روز ها در حال ضبط آن است.

پیش از این «محمدرحیم لیوانی» رئیس مرکز پویانمایی صبا بیان کرده بود: فصل جدید «شکرستان» قرار است در ۱۰۰ قسمت ساخته شود و زیر نظر گروه نویسندگان در حال نگارش است. وی درباره فصل جدید ضمن اشاره به کارگردانی «هژیر ضیایی» و تهیه کنندگی «مسعود صفوی» ابراز امیدواری کرده بود این مجموعه تا نوروز ۹۸ آماده پخش شود.

«مسعود صفوی» درباره آخرین وضعیت این پروژه به گفت: ۱۳ قسمت از فصل جدید این مجموعه با روایت «شهاب حسینی» برای پخش در ایام نوروز ۹۸ در دست آماده سازی است و از روز اول فروردین از شبکه دو روی آنتن خواهد رفت.

وی افزود: به تازگی اطلاع یافته ایم که قرار است این مجموعه در شب های نوروز و در ساعت ۲۱ از شبکه «نسیم» هم بازپخش داشته باشد.

«صفوی» درباره ادامه حضور «شهاب حسینی» در این مجموعه به عنوان راوی، پس از اتمام پخش قسمت های نوروزی هم گفت: فعلاً همکاری در این ۱۳ قسمت خواهد بود و بعد از آن برای ادامه همکاری مذاکره خواهیم داشت.

مجموعه انیمیشن «شکرستان» پیش از این با صداپیشگی زنده یاد «مرتضی احمدی» تولید می شد.

«شهاب حسینی» که با اجرای برنامه تلویزیونی «اکسیژن» فعالیت حرفه ای در دنیای تصویر را آغاز کرد و بعد ها با حضور در سریال هایی همچون «پس از باران» و «پلیس جوان» چهره شد، در سال های اخیر یکی از چهره های مطرح سینما بوده و کمتر در قاب تلویزیون حضور داشت. «شوق پرواز» شاخص ترین حضور متأخر «شهاب حسینی» در تلویزیون محسوب می شود.

سریال «سرزمین کهن» ساخته «کمال تبریزی» هم که «شهاب حسینی» در بخش هایی از آن حضور داشت، به جهت برخی حواشی از ادامه پخش بازماند.

«شهاب حسینی» پیش از این به عنوان راوی با آثاری همچون مستند «کربلا جغرافیای یک تاریخ» به کارگردان «داریوش یاری» و نیز آیتم قرائت وصیت نامه شهدا در برنامه سحرگاهی شبکه یک همکاری داشته است.