حضور چهره های سرشناس طنز در سریال نوروز ۹۸ شبکه یک سیما

سریال "ن.خ" به نویسندگی «امیر وفایی» درباره «نورالدین معتمد» و «امین«، کشاورزان شهری است که در اثر بروز مشکلات اقتصادی، شریک تجاری شان فوت کرده و دچار مشکلات متعدد می شوند

  1. یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷ ساعت ۲۳:۴۴ (۱ سال،۶ ماه قبل)
 عکس‌ها
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

«مهدی فرجی»، تهیه کننده مجموعه "ن.خ" درباره تغییر عنوان این سریال گفت: با تصمیم مدیران گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، قرار بود عنوان مجموعه "ن.خ" تغییر کند اما خوشبختانه با جلساتی که برگزار شد، این عنوان برای این مجموعه تلویزیونی نهایی و تصویب شد.

این تهیه کننده زمان پایان تصویربرداری این سریال ۱۶ قسمتی را که ۲۴ آذر ماه در اطراف تهران کلید خورده است، پایان سال دانست و افزود: مراحل فنی کار هم زمان با ضبط در حال انجام است و طبق پیش بینی که داریم تا سال نو تصویربرداری این سریال ادامه دارد.

57843633

تدوین این مجموعه هم زمان با ضبط توسط «شیبان خاقانی» انجام می شود و «صادق آزمند» آهنگساز و خواننده مطرح کردستان نیز به تازگی به عنوان خواننده و آهنگساز به این سریال پیوسته است.

سریال "ن.خ" به نویسندگی «امیر وفایی» درباره «نورالدین معتمد» و «امین«، کشاورزان شهری است که در اثر بروز مشکلات اقتصادی، شریک تجاری شان فوت کرده و دچار مشکلات متعدد می شوند.

57843632

«سعید آقاخانی»، «حمیدرضا آذرنگ»، «فریده سپاه منصور»، «علی صادقی»، «هومن حاج عبدالهی»، «نعیمه نظام دوست»، «سیروس میمنت»، «علی صالحی»، «پاشا جمالی»، «نسرین مرادی»، «هدیه بازوند»، «ندا قاسمی»، «علیرضا ابراهیمی»، «صبا ایزدپناه»، «شیدا یوسفی»، «وحید قاضی زاهد»، «سیروس سپری»، «صابر ناصری»، «علیرضا حنیفی»، «رؤیا امینی»، «عابدین رضایی»، «رضا پشابادی»، «کیوان شیخ احمدی»، «افشین ملکی»، «کاظم نوربخش»، «حسین مرادی»، «بهاالدین عزیززاده»، «سیدحسین موسوی»، «محمد زارع زاده»، «حسین بوربوری»، «پرویز کولیوند»، «رضا رشیدی»، «ماشاالله بروایی» و… از جمله بازیگران اصلی این سریال نوروزی هستند.

"ن.خ" کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه ای برای پخش در ایام نوروز ۹۸ تولید می شود.

57843634