بازگشت کارگردان و بازیگر سرشناس به ترمیناتور ۶

به گفته «آرنولد شوارتزینگر»، «جیمز کامرون» در ساخت قسمت ششم ترمیناتور به نام «سرنوشت تاریک» نقش پر رنگی به عنوان مشاور پروژه و نویسنده دارد

  1. دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ ساعت ۲۰:۱۰ (۱ سال،۵ ماه قبل)
ترمیناتور ۶
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بعد از قسمت دوم ترمیناتور یعنی «روز داوری» دیگر از  نام «جیمز کامرون» خبری نبود. او به عنوان خالق ترمیناتور، دو قسمت اول این فیلم را کارگردانی کرد که هنوز هم به جرات می توان گفت بهترین های این مجموعه هستند. بعد از ساخته شدن قسمت اول و دوم ترمیناتور، «کامرون» به خاطر کار کردن روی آواتار مجالی برای کار روی ترمیناتور بدست نیاورد .

به گفته «آرنولد شوارتزینگر»، «جیمز کامرون» در ساخت قسمت ششم ترمیناتور به نام «سرنوشت تاریک» نقش پر رنگی به عنوان مشاور پروژه و نویسنده داشته و در مورد بسیاری از صحنه های فیلم برداری به عنوان مشاور دخالت داشته و با «میلر» به عنوان کارگردان قسمت ششم همکاری گرمی داشته است.

از آنجایی که دنباله های بعد از قسمت دوم زیاد چنگی به دل نزدند، «سرنوشت تاریک» به خاطر حضور پر رنگ «کامرون»، اتتظارات را بالا برده و همه را امیدوار کرده است که ترمیناتور جدید شییه نسخه های ساخت خود «کامرون» شود.

«آرنولد شوارتزینگر» افزود از اینکه دوباره با «کامرون» کار کردم خوشحالم البته باید گفت که «میلر» هم بسیار کارگردان خوب و با استعدادی است. او خودش را قبل تر با ساخت فیلم موفق Deadpool ثابت کرده است. «میلر» همچنین در هدایت بازیگران و بازی گرفتن از آنها و همچنین استفاده از جلوه های بصری بسیار خوب عمل می کند.

در نهایت: در مورد داستان فیلم اطلاعاتی زیادی در دسترس نیست اما آنطور که معلوم است فیلم ادامه ای است بر قسمت دوم این فیلم، که حضور «لیندا همیلتون» در در نقش «سارا کانر» که در قسمت دوم نقش مادر «جک کانر» را داشت، دلیلی بر این ادعاست.