بهاره رهنما سفیر شد + جزییات

بهاره رهنما به عنوان اولین سفیر خیریه “مهبان " انتخاب شد.

  1. سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ ساعت ۲۲:۵۰ (۱ سال،۲ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این بازیگر در گفت وگویی با اشاره به این که این خیریه در منطقه آزاد چابهار است، گفت: بعد از تقدیر از من توسط یونیسف در راستای آرمان پنجم (برابری حقوق زنان و کودکان) از اهداف ۱۷ گانه توسعه سازمان ملل، سعی کردم به طور تخصصی تر بر روی توانمندسازی زنان مناطق محروم کار کنم.

وی یادآور شد: بعد از سفر سال گذشته ام به زاهدان و امسال به چابهار و آشنایی با هنر زیبای سوزن دوزی این منطقه، بر آن شدم تا در ادامه حیطه فعالیتم در حوزه زنان و آموزش، به طور متمرکز مدتی روی این خطه جغرافیایی کار کنم.

وی ادامه داد: در همین راستا بعد از آشنایی با خیریه خوب و معتبر “مهبان“ از پیشنهاد سفیر شدنم برای این مؤسسه که هدف اصلی آن توانمندسازی و آموزش زنان این منطقه است، استقبال کردم.

بهاره رهنما گفت: قصد دارم با تمام توان در این عرصه و خصوصاً شناساندن هنر سوزن دوزی زنان سیستان و بلوچستان به ایران و جهان فعالیت کنم. این منطقه جغرافیایی و هنر آن می تواند همچون نگینی از ایران بر تارک گردشگری جهان بدرخشد.

مراسم اهدای حکم سفیری بهاره رهنما با حضور دکتر مهدی دل روشن مشاور امور بین الملل منطقه آزاد چابهار و مهندس حسام الدین یوسفی مدیر روابط عمومی منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

خیریه مهبان با هدف توانمندسازی زنان و آموزش در منطقه سیستان و بلوچستان تأسیس شده و مشغول به کار است.

همرسانی نوشتار: