افتخار آفرینی علی پهلوان بین هزاران شرکت کننده + عکس

تک آهنگ «ناب» با شعر، آهنگ و اجرای علی پهلوان، در مسابقه بین المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ آمریکا به مرحله نهایی رسید.

  1. سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ ساعت ۲۱:۱۰ (۱۱ ماه،۳ هفته قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

علی پهلوان (خواننده، آهنگساز و یکی از اعضای اصلی گروه «آرین») به تازگی در مسابقه بین المللی آهنگسازی سال ۲۰۱۸ از بین نوزده هزار اثر، به مرحله نهایی راه یافته است. نکته قابل توجه این است که به طور معمول تنها ۲درصد از آهنگ های شرکت کننده در این مسابقه به مرحله فینال می رسند.

در مرحله نهایی این مسابقه جهانی و بین المللی، داوران ترکیبی از هنرمندان و مدیران موسیقی هستند و در بخش دیگری از مسابقه، تمام آثاری که به مرحله نهایی رسیده اند روی سایت اصلی این رقابت بین المللی به آدرس songwritingcompetition.com قرار گرفته و به رأی عمومی گذاشته می شوند، در این میان آهنگی که رأی بیشتری داشته باشد، برنده بخش «صدای مردم» خواهد شد که برندگان این مسابقه در نیمه ماه آوریل سال جاری میلادی معرفی خواهند شد.

علی پهلوان که عضو انجمن حقوق آثار شنیداری و نمایشی استرالیا است، از طریق این انجمن در جریان این مسابقه قرار گرفته و تک آهنگ «ناب» را برای شرکت در بخش آثار غیرانگلیسی مسابقه ارائه داده است. او در شبکه های اجتماعی و صفحات شخص اش از طرفداران خواسته به آهنگش رأی بدهند. این قطعه، مرداد ماه امسال توسط شرکت ترانه شرقی با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.

قطعه «ناب» با شعر، آهنگ و صدای علی پهلوان، در مسابقه آهنگسازی دیگری نیز با نام «Music City SongStar» از بین هزاران شرکت کننده به مرحله نیمه نهایی راه یافته است.

علی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شد