پخش متن بهاری گوهر خیراندیش در ویژه برنامه رادیو شب

آخرین قسمت برنامه «رادیو شب» شبکه شما با حال و هوای بهاری فردا شب از ساعت ۲۲ به مدت سه ساعت روی آنتن خواهد رفت

  1. دوشنبه ۲۷ اسفند ۹۷ ساعت ۲۰:۳۵ (۱ سال،۶ ماه قبل)
گوهر خیراندیش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

برنامه «رادیو شب» آخرین قسمت خود را فردا شب از ساعت ۲۲ به مدت سه ساعت روی آنتن خواهد فرستاد اما با کمی تفاوت، دست اندرکاران برنامه قصد دارند حال و هوایی بهاری به آخرین قسمت این برنامه بدهند.

به نقل از روابط عمومی شبکه شما، «محمد صوفی»، تهیه کننده برنامه «رادیو شب» گفت: این آخرین قسمت برنامه «رادیو شب» در سال ۹۷ خواهد بود که در شب ۲۸ اسفند به صورت یک ویژه برنامه روی آنتن خواهد رفت و مدت زمان آن هم سه ساعت خواهد بود که از ساعت ۲۲ شروع خواهد شد و تا ساعت یک بامداد ادامه خواهد داشت.

تهیه کننده «رادیو شب» ادامه داد: ما در برنامه های پایانی همیشه یک روالی را داریم که در آن برخلاف سایر ویژه برنامه ها تمامی افرادی که در یک سال گذشته میهمان برنامه رادیو شب بودند در برنامه حاضر خواهند شد و در کنار این موضوع پخش انواع موسیقی ها را نیز در برنامه داریم.

وی درباره تفاوت ویژه برنامه امسال با سال های قبل رادیو شب گفت: ما امسال در کنار استودیو شماره ۲ برنامه یک ایوان بهاری داریم که دارای دکور و فضای متفاوتی است و علاوه بر آن استودیو دیگری برای این ویژه برنامه آماده شده که موسیقی ها در آن اجرا خواهد شد.

«صوفی» با بیان این که در این ویژه برنامه اشعار بهاری خوانده خواهد شد، افزود: تعدادی از خوانندگان به صورت تکی و یا گروهی به اجرا خواهند پرداخت و در کنار آنها سرکار خانم «گوهر خیر اندیش» متن بهاری را خواهند خواند و سایر دوستان چون خانم «برومند» و آقای «فروتن» حضور دارند.

تهیه کننده برنامه «رادیو شب» ادامه داد: در ویژه برنامه علاوه بر اجرای خوانندگان مطرح کشور خوانندگان سنتی و محلی نیز از به اجرای برنامه خواهند پرداخت و با آوازهای بهاری فضای برنامه را زیباتر خواهند کرد.

وی تصریح کرد: مجریان برنامه نیز آقایان «ضابطیان» و «کاکاوند» خواهند بود، ما سعی کردیم با پخش نوای سنتی ایران یک برنامه متنوع و سرگرم کننده را پخش کنیم تا در حال و هوای بهاری باشیم.

همرسانی نوشتار: