تعمیر کابینت های بادکرده

کابینت های آشپزخانه و حمام معمولا در معرض آسیب توسط آب قرار دارند. به دلیل مجاورت آن ها با منابع آب و خطوط لوله کشی سینک، ماشین ظرفشویی، سر رفتن آب در سینک، چکه کردن شیر و ... کابینت ها اغلب تحت تاثیر آب قرار می گیرند. خشک کردن کابینت پس از یک حادثه آسیب، فرآیندی تخصصی است و می توان تمام کابینت ها را به روشی مقرون به صرفه تعمیر نمود.

  1. چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹ ساعت ۱۲:۵۲ (۶ ماه،۱ هفته قبل)

نئوپان یک نوع کابینت ارزان است. کابینت نئوپان از ترکیب چسب و خرده چوب ساخته می شود و در برابر رطوبت آسیب پذیر است. آب چسب موجود در این کابینت را حل می کند و باعث می شود باد کند. اگر آسیب آب قابل توجه باشد، ممکن است کابینت قابل تعمیر نباشد. 

اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید می‌تونید در قدم اول می‌توانید هزینه تعمیر کابینت را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال کابینت کار در تهران باشید می‌توانید درخواست تعمیر کابینت ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

کابینت های از جنس تخته چند لا و چوبی، در برابر آب مقاوم تر بوده و برای مدت طولانی تری دوام می آورند. اگر به طور مدام و با به کار بردن تکنیک های درست خشک شوند، می توان حتی آسیب دائمی آنها را نیز تعمیر نمود.

تعمیر کابینت

در اینجا مراحل خشک کردن حرفه ای کابینت های خیس را برایتان آماده کرده ایم:

تمام وسیله های موجود در کابینت را از آن خارج کنید.

آب را خارج کرده و با استفاده از حوله و پارچه قسمت داخلی کابینت را خشک نمایید.

درب کابینت ها را جدا کنید. وزن درب روی چوب خیس خورده می تواند موجب آسیب بیشتری شود. همچنین، جدا کردن درب، اجازه می دهد در هنگام خشک کردن، جریان هوا درون کابینت به حداکثر برسد و فرآیند خشک شدن سریع تر انجام پذیرد.

از وسیله های خشک کننده استفاده کنید. دستگاه های حرفه ای برای خشک کردن کف، کابینت ها و دیگر وسیله ها ساخته شده اند که در آن ریان زیادی از هوا با سرعت وارد کابینت می شود و سرعت خشک شدن را افزایش می دهد.

کابینت کار

رطوبت را کاهش دهید. رطوبت اضافی در قسمت داخلی مانع از خشک شدن می شود. دستگاه رطوبت گیر باید به طور مداوم در این قسمت کار کند.

فضاهای پنهان را خشک کنید. بخش محصور زیر کابینت ها معمولا آب را پنهان می کنند. رسیدن به این مکان کار سختی است اما باید به آن دست یابید تا علاوه بر قسمت های دیگر این مکان را نیز خشک نمایید. متخصصین کابینت معمولا صفحه ضربه گیر کابینت را جدا می کنند، و سپس با استفاده از دستگاه مخصوص یا باد گرم آن بخش را خشک می کنند.

از آلودگی کپک ها جلوگیری کنید. پس از آن که کابینت ها کاملا خشک شدند، تمام سطوح را به زیست کش ها آغشته کنید تا از رشد کپک جلوگیری شود.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...