بورس درب ضد سرقت در تهران

مشتریانی که به دنبال خرید درب ضد سرقت هستند همانند اکثر مشتریان ترجیح می دهند تا برای خرید یک محصول به جایی مراجعه کنند که فروشگاه های زیادی عرضه کننده محصول مورد نیاز آن ها باشند و بتوانند از لحاظ مدل و قیمت مقایسه ای بین عرضه کنندگان محصولات داشته باشند.

  1. شنبه ۱۵ شهریور ۹۹ ساعت ۲۳:۲۹ (۵ ماه،۳ هفته قبل)

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، مشتریانی که به دنبال خرید درب ضد سرقت هستند همانند اکثر مشتریان ترجیح می دهند تا برای خرید یک محصول به جایی مراجعه کنند که فروشگاه های زیادی عرضه کننده محصول مورد نیاز آن ها باشند و بتوانند از لحاظ مدل و قیمت مقایسه ای بین عرضه کنندگان محصولات داشته باشند. به عنوان مثال اگر کسی در تهران به دنبال بورس خرید مبل باشد ناخودآگاه یافت آباد یا دلاوران به ذهنش می آید یا اگر شخصی نیاز به خرید وسایل الکترونیکی مثل تلویزیون و یخچال و موبایل و ... داشته باشد باید به خیابان جمهوری مراجعه کند. 

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به خرید درب ضد سرقت و مشاهده نمونه کارهای این نوع درب داشته باشید و دنبال جایی باشید که بتوانید همه تولید کنندگان و فروشگاه ها را به صورت یکجا ببینید اما موفق به یا فتن همچین جایی نشده باشید.

برای خرید درب ضد سرقت مکانی وجود ندارد که همه تولید کنندگان و وارد کنندگان به صورت متمرمز در آنجا حضور داشته باشند. اما خیابان هایی که عموما تعداد بیشتری فروشگاه درب ضد سرقت در آنها دیده میشود می توان به خیابان رسالت، پل چوبی و خیابان حسن آباد اشاره کرد.

چگونه درب ضد سرقت را آنلاین خریداری کنیم

با گسترش روزافزون تکنولوژی درگیر شدن زندگی روزمره مردم با ابزارهای فناوری اطلاعات، این تمایل در مردم شکل گرفته است که تمامی محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه های انترنتی تهیه کنند. از آنجایی که وب سایت دیجی کالا نیز به عنوان یکی از مطرح ترین وب سایت های حوزه فروش آنلاین در ایران محسوب می شود، ممکن است خیلی از افراد تمایل به خرید درب ضد سرقت از این فروشگاه آنلاین را داشته باشند اما فعلا (تا زمانی که این مقاله در وب سایت چوب صنعت چلیک نوشته می شود) این فروشگاه، این گروه از محصولات را به سبد کالایی خود اضافه نکرده است.


یکی از سوالاتی که معمولا از ما پرسیده می شود این است که آیا خرید اینترنتی درب ضد سرقت کار درستی است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در حال حاظر درب های ضد سرقت ترک، چینی و ایرانی در بازار ایران متداول هستند و تفاوت های زیادی بین کیفیت این درب ها وجود دارد. مساله اول این است که ابتدا مشتری باید تصمیم خود را در مورد کشور سازنده درب ضد سرقت بگیرد. شاید در بسیاری از مدل ها، درب های ضد سرقت ایرانی یا چینی در عکس بسیار شبیه به نمونه ترکیه ای آن باشد اما وقتی از نزدیک آن ها را مشاهده می کنید متوجه تفاوت کیفیتی درب ها می شوید. به همین خاطر برای مشتریانی که خیلی تخصصی از نوع درب های ضد سرقت ندارند پیشنهاد نمی شود که برای خرید درب ضد سرقت نه فقط به دیجی کالا بلکه به فروشگاه های اینترنتی و تصویری که در وب سایت می بینند بسنده نکنند و اگر تمایل دارند که حتما درب را به صورت اینترنتی سفارش دهند حتما یک بار از نزدیک مدل های مختلف درب ضد سرقت را مشاهده نمایند. 

کشور سازنده درب ضد سرقت به بودجه مشتریان نیز بسیار وابسته می باشد، از آنجایی که با بالا رفتن قیمت دلار، درب های چینی از نظر قیمت با درب های ترک رقابت می کنند، خیلی خرید درب های ضد سرقت چینی مقرون به صرفه نمی باشد و مشتریان باید بین گزینه ایرانی و ترک تصمیم بگیرند.

به جز کشور سازنده درب، یکی دیگر از مواردی که قبل از خرید درب ضد سرقت باید به آن توجه کنید نوع درب ضد سرقت می باشد. درب های ضد سرقت مدل های متوعی دارند، درب های ضد سرقت برجسته یا درب های ضد سرقت پانل یا درب های ضد سرقت CNC می باشند که بهتر است قبل از خرید مدل های این درب ها را مشاهده کنید.

در خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی توجه کرد

از آنجایی که درب ساختمان جز مصالحی است که تعویض آن خیلی راحت نمی باشد و ممکن است خرابی به وجود آورد پیشنهاد می شود که در هنگام انتخاب درب به همه موارد آن توجه شود تا پس از نصب مجبور به تعویض یا تعمیر درب نشوید. بنابرین پیشنهاد می شود که درب را از فروشندگان معتبر و با سابقه تهیه نمایید تا ریسک های ناشی از بد قولی و کیفیت پایین درب به حداقل برسد.

در زمان خرید درب ضد سرقت ممکن است قیمت هایی که دریافت می کنید دارای نوسانات زیادی باشند و قیمت هر فروشنده با دیگران بسیار تفاوت داشته باشد. دلیل این تفاوت قیمت، کشور سازنده درب ضد سرقت می باشد. ممکن است شما به دنبال درب ضد سرقت ترک باشید اما محصولی ارزان با نام درب ضد سرقت ترکیه ای به شما معرفی شود.

این محصولات دارای مواد اولیه ترک هستند اما در ایران اسمبل می شوند و ساخت ایران هستند. چوب صنعت چلیک درب ضد سرقت ترک را به صورت مستقیم از کشور ترکیه وارد می کند و این کار باعث شده است تا با کم شدن واسطه های بازار، این درب ها با کمترین قیمت به دست مصرف کننده نهایی برسد.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...