مایکروسافت صاحب هوشمندترین برج سیدنی

یکی از عوامل نشاط در جامعه، نشاط در محل کار است. تکراری نبودن و خلاقیت در محل کار باعث افزایش روحیه و عملکرد کارمندان می‌شود.

  1. دوشنبه ۱۵ فروردین ۱ ساعت ۰۸:۱۶ (۹ ماه،۴ هفته قبل)

استفاده از مناظر، امکانات رفاهی و... شکل درست و اصولی روی نشاط جامعه بسیار تاثیر گذار است. گروه معماری بام یک گروه متخصص از طراحان داخلی است که با تجربه و موفقیت در پروژه‌های مختلف، برای ارائه خدمات در بخش طراحی دکوراسیون اداری آماده است. در ادامه به بررسی دکوراسیون اداری شرکت مایکروسافت می‌پردازیم.

بررسی کلی برج 1 Denison

بیش از 1400 کارمند مایکروسافت از بلندترین و هوشمندترین برج سیدنی شمالی در حرکتی با دفاتر North Ryde، Oxford St و WeWork غول فناوری در CBD سیدنی ادغام شدند و شروع به فعالیت کردند. این دفتر مرکزی جدید توسط استودیو طراحی جهانی GroupGSA طراحی شده، معیار جدیدی برای محل کار هیبریدی در استرالیا است. این برج با 10000 مترمربع در 39 طبقه در خیابان Denison قرار دارد که استفاده از فناوری پیشرفته امکان کار انعطاف پذیر را فراهم می‌کند. طراحی دکوراسیون اداری این شرکت بسیار حرفه‌ای انجام شده است.

آقای Ashish Mehrotra، رئیس بخش املاک و تسهیلات مایکروسافت در آسیا و اقیانوسیه، نقل می‌کند: کووید 19 به کسب ‌وکارها آموخته است که فاصله دیگر مانعی برای اتصال، تعامل و بهره‌وری نیست. همچنین مانعی برای داشتن یک فرهنگ شرکتی پر رونق نیست.

برج هوشمند سیدنی

پویایی محل کار

برخلاف مکان‌های کاری معمولی که در آن بخش‌های کاری یکنواخت و کسل کننده هستند، دفتر جدید مایکروسافت برخی از نمادین ترین مناظر استرالیا را دوباره به نمایش می‌گذارد. آقای Pablo Albani، مدیر گروه GSA و سرپرست پروژه می‌‌گوید این طراحی کارمندان مایکروسافت را به سفری برای کشف میز و مکان‌های جلسه می‌‌برد.

در سرتاسر مسیر به پدیده‌های طبیعی و مکان‌های دیدنی طبیعی شگفت انگیز اشاره شده است. جسیکا مارگیوتا، معاون مدیر و طراح اصلی GroupGSA، می‌‌گوید که این از لحاظ مفهومی با ارزش‌های برند مایکروسافت مرتبط است. به عنوان مثال قسمت پذیرش بازدیدکنندگان در طبقه 28 الهام بخش استخرهای 8 شکل معروف شهر سیدنی است. همچنین دیوار چوبی مواجی با طراحی پارامتریک که نمادی از پارک ملی سلطنتی است کاملا احساس متفاوتی به مشتریان می‌دهد.

ترکیب طبیعت با فناوری

طراحی بیوفیلیک ارتباطی را با طبیعت تداعی می‌‌کند و در عین حال، فناوری به شدت یکپارچه را متعادل می‌‌کند. نورپردازی هوشمند، رباتیک و حسگرهای پیشرفته محل کار مرتبط با پلتفرم‌های مایکروسافت بخش مهمی از تجربه ترکیبی دفتر مایکروسافت است. پلکانی یکپارچه با روکش کورین با کنسول‌های ال ای دی داخلی که به فضای خالی بین طبقات فرو می‌روند. همچنین روشنایی LED واکنش پذیر است و به محیط اطراف پاسخ می‌دهد.


این تناسب شامل سنسورهای اداری هوشمند و تخته‌های سفید دیجیتالی است که به کارمندان اجازه می‌‌دهد تا به بهترین نحوی که برایشان مناسب است مشارکت کنند. برنامه برج 1 Denison به کارمندان اجازه می‌دهد تا امکانات رفاهی مانند اتاق‌ها و کمدهای هوشمند را رزرو کنند. آنها همچنین می‌توانند از این برنامه برای سفارش و پرداخت هزینه غذا، رزرو ماساژ یا برنامه ریزی کلاس یوگا در مرکز سلامتی برج استفاده کنند. امکانات تعمیر و نگهداری مدرن شامل ربات‌های تمیز کننده ای است که از طبقات عبور می‌کنند.

سلامت جسم و روان در محل کار

نیمی از فضای یکی از طبقات به امکانات و عملکردهای کارکنان، از جمله اتاق پخش زنده، اتاق بازی ایکس باکس، استودیو ضبط، فضاهای اختصاصی مراقبه و یوگا، کتابخانه و اتاق والدین اختصاص دارد. دو اتاق برای استراحت و خواب، نمازخانه و یک مرکز تفریحی برای کارمندان وجود دارد تا بتوانند از استخر یا پینگ پنگ استفاده کنند.

در شرایط کووید 19 تمام نقاط محل کار فاصله 1.5 متری برقرار است. همچنین محل‌هایی برای استفاده از مواد ضد عفونی کننده و ماسک وجود دارد. برای کمتر شدن تماس دست با سطوح درب‌ها با استفاده از کنترل‌های مخصوص باز و بسته می‌شوند.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...