نکاتی ازتجهیزات نمایشگاهی در غرفه سازی

هر ساله نمایشگاه های بسیار و متنوعی در سطح شهر برگزار می شود. نمایشگاه هایی همچون: نمایشگاه گل و گیاه، سوغات شهرهای مختلف، ابزارآلات صنعتی و... .

  1. دوشنبه ۱۲ دی ۱ ساعت ۲۲:۱۲ (۴ هفته قبل)

به همین جهت لازم است مسئولان هر غرفه نمایشگاه ها برای جذب مشتریان فراوان وبیشتربه سمت غرفه هایشان تمام سعی و تلاش خود را به کار بگیرند.

استفاده بهینه از تجهیزات نمایشگاهی در غرفه ها تاثیر بسیاری بر جلب مشتری خواهد گذاشت. چنانچه قصد ایجاد یک غرفه نمایشگاهی را دارید لطفا در این مطلب همراه ما باشید.

ویژگی های لازمه برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی

همانطور که گفتیم، هدف از ایجاد غرفه و غرفه سازی نمایشگاهی ، فروش محصول و یا ارائه خدمات خواهد بود. پس مهم ترین هدفی که باید محقق شود جذب مخاطب فراوان به سمت غرفه و برند خواهد بود. از این رو می بایست از ویژگی یک غرفه و همچنین تجهیزات آن به خوبی مطلع باشید تا از طریق اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غیره بهترین برپایی غرفه را تجربه نمایید.

به طور کلی می توان ویژگی های یک غرفه نمایشگاهی شامل موارد زیر است:

  • دارا بودن جذابیت لازمه
  • هماهنگی با نوع کالای نمایشگاه
  • مکان مناسب
  • دارا بودن پیام قابل درک برای بیننده
  • طراحی متناسب با کالای ارائه شده

تجهیزات نمایشگاهی در غرفه سازی

همانگونه که در مقدمه گفته شد، سالانه تعداد بسیاری نمایشگاه در کشور ما برپا می شوند و حتی این اتفاق به طور موازی در سطح بین الملل و سایر کشورهای جهان اتفاق می افتد. غرفه داران می بایست چندین روز یا حتی چندین هفته با استفاده از تجهیزات به آماده سازی غرفه هایشان بپردازند. همچنین بسیاری از غرفه داران این نیاز را از راه اجاره تجهیزات نمایشگاهی برطرف می نمایند.

اولین اقدامی که می بایست پیش از هر چیزی انجام شود، انجام برنامه ریزی های لازمه جهت ساخت و طراحی داخلی غرفه خواهد بود و پس از آن می توان به سراغ یک شرکت غرفه ساز رفت. آرمان سازه یکی از شرکت هایی است که با سابقه ای درخشن و نیز به واسطه تجربه و تخصص خود می تواند در امر غرفه سازی و تجهیزات نمایشگاهی واجاره تجهیزات نمایشگای به یاری شما بیاید. در آرمان سازه ابتدا وسعت مکان را تعیین نموده و پس از آن شروه به ساخت غرفه اتفاق خواهد افتاد.

*نکته قابل توجه: در صورتی که قصد به ایجاد غرفه در نمایشگاهی بین المللی داشته باشید، می بایست قبل از هر چیز، اقدام به تهیه مقدمات سفر خود و سپس دریافت ویزا را انجام دهید.

اگر وسعت فضای در نظر گرفته شده شما جهت ساخت غرفه نمایشگاهی زیاد باشد، می توانید قسمتی از آن را جهت محل پذیرایی از مهمانان و بازدیدگران خاص و عقد قرارداد اختصاصی در نظر بگیرید. همچنین می تواند فضایی نیز جهت ارائه مشاوره در خصوص وسایل و خدمات موجود در غرفه و نیز پاسخ به سوالات مراجعان وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که مشاوره و صحبت با مخاطبان می تواند باعث شود تا او از سردرگمی خارج شده و اقدام به خرید از غرفه شما نماید.

تجهیزات نمایشگاهی

غرفه سازی؛ استندهای خلاقانه جهت ایجاد غرفه

در صورت کوچک بودن فضا و کم وسعت بودن غرفه نمایشگاهی، بهترین گزنه برای نشان دادن محصولات، استندهای خلاقانه دیواری خواهند بود. این استندهای دیواری در یک غرفه کوچک نظم برقرار خواهند کرد و مخاطب را از سردرگمی نجات خواهند داد. در یک غرفه نمایشگاهی، بهره گیری از فضای باز و بسته، حس کنجکاوی مراجعان را تحریک می کند. همچنین غرفه داد می تواند از طریقیک طراحی خلاقانه و خاص و منحصر به فرد اشتیاق مراجعه کنندگان را دو چندان کند. اینجاست که می توان به اهمیت طراحی و همچنین تجهیزات نمایشگاهی پی برد.

جهت مشاوره و انجام امور غرفه سازی و همچنین اجاره تجهیزات نمایشگاهی می توانید با آرمان سازه در ارتباط باشید.

بهره گیری از هارمونی رنک در غرفه سازی و تجهیزات نمایشگاهی

در غرفه سازی نمایشگاهی، توجه به هارمونی و هماهنگی رنگ ها از اساسی ترین نکات و ملزومات کار به شمار می رود. این نکته حائز اهمیت است که در ترکیب رنگ ها از تمامی رنگ های گرم و سرد در کنار یکدیگر باهم و به اندازه مشخص استفاده شود تا فضای غرفه را از حالت کسل کننده بیرون آورد. نورپردازی ملایم در داخل نیز عاملی است که فضای داخلی غرفه نمایشگاهی را از شلوغی فضای بیرون جدا خواهد کرد. احتمالا می دانید که رنگ نورها دارای تاثیرات مثبت و منفی بر روح و روان افراد می گذارند. از این رو می بایست در انتخاب نور غرفه دقت کرده و انتخاب درستی برای این عامل داشت. حتما به این نکته دقت داشته باشید که نورپردازی بسیار زیاد، ذهن مخاطبان را خسته خواهد کرد.

نورپردازی در غرفه ها باید به طریقی انجام گردد تا مخاطب بتواند به راحتی کالا و یا محصول مد نظرش را کامل مشاهده کرده و جنبه های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهد. استفاده از تجهیزات نمایشگاهی دیداری و شنیداری علاوه بر ارتقاء کیفیت غرفه، اطلاعات کامل و جامعی را نیز به بازدیدگران و خریداران خواهد داد. همچنین بهره گیری از سیستم های سبک مانند لپ تاپ که قابلیت پخش فیلم ر در محیط غرفه فراهم می کند، می تواند سبب تاثیرگذاری بسیار زیادی بر روی مخاطبان باشد. همچنین در صورت نمایش دادن ویدئو مرتبط با کالا و یا خدمات، مراجعین سوالات کمتری از شما خواهند پرسید.

تجهیزات نمایشگاهی

بهداشت در تجهیزات نمایشگاهی

پس آماده سازی و افتتاح غرفه نمایشگاهی، غرفه داران با سیل عظیم جمعیت در غرفه هایشان مواجه خواهند شد. به تبع این اتفاق ممکن است در زمان کوتاهی غرفه نمایشگاهی کثیف شده و زباله های زیادی در مکان جمع شود. بنابر این غرفه داران می بایست با قرار دادن سطل های زباله در اطراف غرفه، در جهت حفظ محیط زیست تلاش نمایند. همچنین در شرایط کنونی و مسائل مرتبط با ویروس کرونا بهداشت بسیار امر مهمی خواهد بود و می بایست حتما بر روی هر میز یک الکل قرار داده شود.

پس قبل از شروع غرفه سازی و افتتاح غرفه نمایشگاهی، لازم است تدابیری اندیشید تا بازدید کنندگان در هنگام مراجعه به غرفه با سیلی از زباله های ریز و درشت در اطراف خود مواجه نشوند. می توانید علاوه بر سطل زباله، یک جارو نیز در کنار غرفه قرار دهید تا هر از چند گاهی غرفه را جارو کشیده و زباله و خاک را از بین ببرید.

غرفه سازی و تجهیزات نمایشگاهی آرمان سازه

شرکت آرمان سازه، فعال و مجرب در زمینه غرفه سازی و تجهیزا ت مربوطه و همچنین اجاره تجهیزات نمایشگاهی، متشکل از تیمی حرفه ای در این زمینه ها و با سابقه ای طولانی و درخشان می تواند به شما در تمامی موارد ذکر شده، یاری رسانده تا به ساخت و افتتاح غرفه ای مناسب، اصولی و زیبا به تبع آن ارتقاء فروش در زمینه فعالیتتان برسید. به این منظور، از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.رپرتاژ آگهی برای سفارش رپرتاژ آگهی خودتان با ما تماس بگیرید. ایمیل: ads@nodud.com تلفن: 02188984760 - 02188984761 - 02188984762 بیشتر بدانید...