رونمایی از پوشش لاکچری همسر مدلینگ آقای فوتبالیست + عکس ها

نمایشگاه پاییزه ۲۰۱۸ ویکتوریا بکهام در عمارت جیمز باردن در خیابان ۹۱ شرقی، با جمعیتی کوچک تر از حد معمول برگزار شد.

  1. ۹ ماه،۳ هفته قبل
ببینید: رونمایی از لباس‌های جذاب همسر دیوید بکهام
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بکهام در پیش نمایش گفت: من می خواهم شما بتوانید جزئیات را ببینید و بشنوید. شوآنا، بکهام با درک لزوم سازگاری با این تغییرات، زیبایی شناسی اش را تغییر داده است. کالکشن های اخیر بسیار مناسب تر از لباس های تنگ و بدن نمای کالکشن پیش نمایش او بوده اند. او کاملاً به سمت لباس ورزشی نرفته اما سهولت را پذیرفته است.

در راستای فرم جدید، این کالکشن بر روی پارچه های لباسی که عمدتاً ارتشی طور بود، تمرکز دارد. بکهام بر کمربندهای با تسمه چرمی و افزودن جزئیات ظاهری مانند نوارهای چرمی حلزونی روی ساق یا سوییشرت های با پیش بند چرمی که در لباس ها تغییرات آوانگارد ایجاد می کند، تمرکز دارد. لباس های ابریشمی یا به صورت نامتقارن پلیسه دار شده اند و یا با یک خز مصنوعی که واقعی به نظر می رسند، پوشیده شده اند.

گاهی اوقات کت ها دوتایی و کیف های دوشی بزرگ بودند. یک جفت از عکس های روشن رنگی بد نبود، اما یک کت پلنگی با شکوه، عنصر خوشایند مجللی را اضافه کرد. فوت فوئبه فیلو در ماه دسامبر موجب اندوه همگانی زنان حرفه ای این صنعت شد. در نگاه کلی، این دسته که به نظر ازدست رفته می آید، گروهی سردرگم به دنبال راهی برای خرج کردن پولشان هستند. از آنجا که این زنان به دنبال جایگزین هستند، کالکشن های بکهام یک از گزینه هایی است که می توانند خریداری کنند.

AG30334-nqsfcilxltimws0z8oxagiik0b87amsy9ia9b9my3w

AG30015-nqsfbe6vfxzb1jnospgbzapqgqrf3nchry8dodavjg

AG30082-nqsfbmnf5gavy1befb3z3qkvt7lq0xa2t43qzuybzg

AG30522-nqsfay7m7rdfk6awe0joawqwd6y6gsl21r54inykh8