ملکه ای جذابتر از ملانیا ترامپ در اسپانیا + عکس

لباس ها و استایل لتیسیا ملکه اسپانیا، معمولی و عادی نیستند. او اغلب طراحی های خاص و متمایزی را برای حضور در محافل انتخاب می کند.

  1. پنجشنبه ۱۸ بهمن ۹۷ ساعت ۲۲:۰۵ (۱ سال،۷ ماه قبل)
 عکس‌‌
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

لتیسیا برای نخستین بار دامن ها و شلوار های کلاسیک همیشگی اش را که به پوشیدنشان عادت داشت، کنار گذاشته و با یک استایل جدید و به روز ظاهر شده است. لباس های او تا حدودی شاخصه های فرهنگ بوهمی را دارند. او اینبار با دامن بلند به رنگ بنفش بورگوندی دیده می شود. دامن بلند او تا مچ پاهایش می رسد و دکمه هایی در یک طرف دامن دیده می شوند. این طراحی با پارچه نرم، اندام متعادل و کشیده ملکه لتیسیا را به خوبی نمایان می سازد.

221028_533

او دامن بلند خود را با پیراهن حریری سفید لخت و ریزش دار از خانه مد Hugo Boss است پوشیده است.

4

یقه ایستاده و آستین های بلند مچ دار، گوشواره های براقِ الماس نشان، مدل موی گوجه ای کوچک و چند تار مو که از کنار صورت زاویه دار او گذشته، استایل منحصر به فردی را به او بخشیده است. شاید جالب باشد که بدانید یقه های ایستاده مانند یقه قایقی، شانه ها را پهن تر و پرتر نشان می دهد. دامن های بلند با پارچه نرم، باعث جذابیت و زیبایی اندام می شود. مدل گوجه ای یکی از مدل های ساده و زیبایی است که به اکثر فرم های صورت می آید، مدل موی گوجه ای هم برای مراسم رسمی و هم اسپورت و غیر رسمی مناسب است که وقت چندانی هم نمی گیرد. مدلی که انتخاب جدید ملکه اسپانیا بوده است.

3

5