راز عجیب زیبایی زنان کره ای ! + عکس ها

به طور معمول هر یک از افراد سعی می کنند در نظر دیگران زیباتر از سایرین به نظر برسند و برای تحقق این مسئله نیز راه های مختلفی را انتخاب کرده و در این میان زنان زیادتر خود را درگیر چنین مسائلی می‎کنند.

  1. ۵ ماه،۱ هفته قبل
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

علی رغم اینکه بسیاری از افراد رعایت سادگی و آراستگی را از مهمترین فاکتورها و نشانه های زیبایی و زیباتر به نظر رسیدن می دانند، برخی اما همچنان از راه های عجیب و غریبی برای محقق شدن آرزوی یک سر و گردن بالاتر از بقیه بودن اقدام می کنند.

بعضی ترجیح می دهند خود را به  تیغ جراحی پزشکان زیبایی بسپارند و هر طور که شده ظاهری متفاوت با بقیه داشته باشند و به قول خودشان زیباتر به نظر برسند و تعریف  و تمجید دور و اطرافی های خود را به چشم ببینند.

«پف زیر چشم» نشانه عجیب زیبایی در میان زنان کره ای+ عکس

جراحی بینی زیادترین آمار عمل های جراحی زیبایی در کشور ما را به خود اختصاص داده است و البته بر اساس اخبار موجود از دیگر عمل های جراحی هم می توان به تغییر رنگ چشم و تغییر مدل فک و گونه و چانه و مواردی از این دست اشاره کرد.

در فرهنگ کشور کره  داشتن «پف زیر چشم» یکى از نشانه هاى زیبایی صورت است و زنان بسیاری برای داشتن پف زیر چشم، خود را به تیغ جراحان زیبایی می سپارند.

«پف زیر چشم» نشانه عجیب زیبایی در میان زنان کره ای+ عکس

در حالی که بسیاری از افراد در سراسر دنیا برای محو کردن و از بین بردن پف زیر چشم خود مبالغ قابل توجهی را هزینه می کنند، داشتن پف زیر چشم به عنوان نشانه و نماد زیبایی زنان کره ای محسوب می شود و در برخی از موارد نیز زنان کره اى برای داشتن این پف ها از  لوازم مخصوصى که در تصویر می بینید استفاده مى کنند.

همرسانی نوشتار: