ثروتمندترین زوج های دنیا را بشناسید ! + فیلم

اگر می خواهید با 10 زوج میلیادر جهان آشنا شوید با ما در این نوشتار همراه شوید تا بدانید میزان ثروت این زوج های پولدار چقدر است.

  1. ۱ سال،۱۰ ماه قبل
لینک های دانلود: mp4 (۶٫۳ MB) webm (۲٫۹ MB)

یک موسسه مالی به نام ولت ایکس در گزارشی فهرست پولدارترین زن و شوهرهای جهان را منتشر کرد که بنا بر اعلام شبکه CNN، ده زوج نخست این لیست به ترتیب زیر است. 

بیل و ملیندا گیتس 

بنیانگذار شرکت «مایکروسافت» بیل گیتس و همسرش ملیندا، در صدر فهرست ثروتمندترین زوج های جهان قرار دارند. ثروت آن ها 85.7 میلیارد دلار برآورد می شود.

امانیکو اورتیگا و فلورا پرز 

بازرگان اسپانیایی امانیکو اورتگا گاوانا مالک فروشگاه های زنجیره ای «زارا»، به عنوان ثروتمندترین مرد اروپا شناخته شده است. ثروت او و همسرش حدود 70.7 میلیارد دلار برآورد می شود.

وارن بوفِت و استرید مینکس 

ثروت وارن بوفِت و همسر دومش استرید مینکس که سال 2006 دو سال پس از مرگ همسر اولش با او ازدواج کرد، حدود 56 میلیارد دلار برآورد می شود.

دیوید و جولیا کاش 

دیوید کاش مالک بزرگترین شرکت نفت و گاز در آمریکای شمالی و همسرش جولیا در مرتبه چهارم ثروتمندترین زوج های جهان قررا دارد که ثروتشان 47.5 میلیارد دلار برآورد می شود.

چالرز و الیزابت کاش 

چالرز کاش و همسرش الیزابت که از سال 1972 با یکدیگر زندگی می کنند، با ثروتی بالغ بر 47.4 میلیارد دلار یعنی اندکی کمتر از برادرش، در رتبه پنجم ثروتمندترین زوج های جهان قرار دارند.

وانگ جیانلین ولین نینگ 

امپراتور ساختمان سازی وانگ جیانلین هم اکنون یکی از ثروتمندترین مردهای چین است. ثروت او و همسرش نیانگ حدود 40.7 میلیارد دلار برآورد می شود.

جِف و مَکنزی پیزوس 

بنیانگذار سایت «آمازون» جِف پیزوس و همسرش مکنزی، در رتبه هفتم ثروتمندرین زوج های جهان قرار دارند. ارزش ثروت آن ها حدود 39.8 میلیارد دلار برآورد می شود.

برنارد ارنولت و هلن مِرسِر 

ثروت بازرگان فرانسوی برنارد ارنولت و همسر دومش هلن مِرسِر حدود 38.7 میلیارد دلار برآورد می شود؛ اندوخته ای که آن ها را در رتبه هشتم ثروتمندترین زوج های جهان قرار می دهد.

مارک زاکربرگ و پرسیلا چان 

بناینگذار سایت «فیس بوک» مارک زاکربرگ که 32 سال سن دارد و همسرش پرسیلا چان 31 ساله، جوان ترین زوج های ثروتمند جهان هستند که با ثروتی بالغ بر 38.5 میلیارد دلار، در رتبه نهم فهرست قرار دارند.

جِم و لین والتون 

جِم والتون کوچکترین پسر ساموئل والتون، بنیانگذار مجموعه «وال مارت»، و همسرش لین، با ثروتی بالغ بر 36.2 میلیارد دلار، در پله دهم فهرست ثروتمندترین زوج های جهان قرار دارند.