سقوط وحشتناک قیمت خودروهای خارجی ! + جزییات

رئیس اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه و فروشگاه خودروی تهران گفت: به دنبال کاهش قیمت دلار خودروهای داخلی از یک و نیم تا ۱۲ میلیون تومان و خودروهای خارجی از ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان کاهش یافت.

  1. ۷ ماه،۳ هفته قبل
قیمت خودرو‌های خارجی تا ۵۰ میلیون تومان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سعید مؤتمنی درباره قیمت خودرو گفت: قیمت خودروهای داخلی و خارجی امروز در بازار کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه و فروشگاه خودروی تهران افزود: قیمت خودروهای داخلی از یک و نیم تا ۱۲ میلیون تومان کاهش و نرخ خودروهای خارجی هم از ۴۰ تا۵۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه بازار خودرو شوک حاکم است ، گفت: فروشنده در این بازار زیاد است، ولی خریداری نیست و خریدارها قیمت را تعیین می کنند.

مؤتمنی با بیان اینکه با ادامه این روند قیمت خودرو باز هم کاهش می یابد، گفت: در کنار کاهش قیمت خودرو، اگر خودروسازان عرضه را زیادتر کنند، باز هم کاهش قیمت خواهیم داشت.

وی به عوامل افزایش قیمت خودرو در ماه های اخیر اشاره کرد و گفت: افزایش قیمت دلار یکی از این عوامل بود و در کنار آن با توجه به اینکه خودروسازان به دلایل مختلف از جمله افزایش هزینه تولید، عرضه را به بازار کم کرده بودند، قیمت خودرو افزایش یافت.

رئیس اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه و فروشگاه خودرو تهران اظهار داشت: وقتی قیمت دلار افزایش می یابد، فروشندگان خودرو هم کم می شوند، اما به محض اینکه دلار حالت ریزشی پیدا می کند، فروشنده زیاد می شود.

مؤتمنی بیان داشت: ما برای کاهش زیادتر قیمت خودرو از خودروسازان می خواهیم تا عرضه خودرو به بازار را زیادتر کنند.