ترفندی جالب برای تمیزکردن داخل خودرو + فیلم

ساده ترین راه و روش برق انداختن ماشین بردن به کارواش است که البته با روش هایی که در این بخش می خوانید خودتان می توانید تمام بخش های داخلی و خارجی ماشین را برق بیندازید.

  1. ۱ سال قبل
لینک های دانلود: mp4 (۲٫۰ MB) webm (۱٫۲ MB)

به گزارش نوداد (بانک ویدیو خبر ایران) یک سوم پیمانه سرکه را با یک سوم پیمانه مایع ظرف شویی و یک سوم پیمانه آب لیمو در گالن یک لیتری بریزید و در مقدار متناسبی آب حل کنید. در گالن را ببندید. وقتی زمان شستشوی اتومبیل رسید، گالن را خوب تکان دهید و به آن 2 لیتر آب اضافه کنید. اتومبیل تان را با این محلول بشویید و از درخشندگی بدنه اش لذت ببرید.

اکثر اوقات دوده ها، روغن های چرب که از رفت و آمد به پمپ بنزین و مکانیکی روی بدنه اتومبیل مانده، لکه های چرب و پرزحمتی را می سازند. این لکه ها معمولاً خشک نمی شوند اما پاک کردن آن ها با یک دستمال خشک هم راه حل خوبی نیست، چون آثارشان باقی می ماند و به مرور رنگ بدنه را کدر می کنند بنابراین با یک دستمال لکه را پاک کنید و بعد با آب و صابون آن را دقیق بشویید تا رنگ اتومبیل کدر نشود.

 بهترین هوا برای شستشوی اتومبیل روزهای گرم است چرا که بعد از شستشو سریع خشک می شود و لکه های آب روی بدنه اش باقی نمی ماند. کارشناسان توصیه می کنند زمانی که هنوز موتور ماشین داغ است، شستشو را شروع کنید.

همرسانی نوشتار: