تعیین تکلیف تلگرام در شبکه مستند +فیلم

یازدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی ۳۶۰ درجه سراغ موضوع فیلترینگ تلگرام رفته است. حرف و حدیث های مسئولان دولتی درباره تهدیدهای پیام رسان خارجی متفاوت است و گاهی ضد و نقیض.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
 برنامه تلویزیونی ۳۶۰ درجه
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تلگرام در روزهای امنیتی و پر آشوب دی ماه سال گذشته مختل شد. هرچند رئیس جمهور قول داده بود که هیچ انگشتی روی دکمه فیلتر نخواهد رفت اما تقریبا بسیاری مطمئن شدند که این پیام رسان پرحاشیه دیگر برگشت پذیر نیست. اوضاع که آرام تر شد دوباره تلگرام هم آزاد شد. امروز مسئولان دولتی معتقدند که بحران ارزی چند هفته گذشته هم بی ربط به موج سازی فضای مجازی و تلگرام نبوده است. مطرح شدن ارز گرام در بستر تلگرام هم باعث شده تا اوضاع دیگر فقط امنیتی-سیاسی نباشد. در این روزها بسیاری از حرف ها بر سر تهدیدات اقتصادی و اجتماعی پیام رسان غیر بومی است. دوربین «۳۶۰ درجه» سوال ها و حرف های مردم را با مسئولان و کارشناسان درمیان گذاشته است.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می شود. به روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی های اصلی این برنامه تلویزیونی است.

«۳۶۰ درجه» با تهیه کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت اللهی، جمعه هر هفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند پخش می شود.   شنبه ها ساعت ۱۴:۳۰ نیز بازپخش این برنامه تلویزیونی روی آنتن می رود.