اعتراض کاربران ردیت به چهره غیر واقعی شهرها در سینما + عکس ها

کاربران ردیت در مورد تصویری که از شهرهایشان در فیلم ها نشان داده می شود، نظرات متنوع و جالبی دارند.

  1. یکشنبه ۱۳ خرداد ۹۷ ساعت ۱۶:۲۰ (۱ سال،۱۲ ماه قبل)
اعتراض کاربران ردیت به چهره غیر واقعی شهرها در فیلم ها
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در زیادتر موارد، شهرهایی که در فیلم ها و سریال های تلویزیونی نشان داده می شوند از اهمیتی برابر با شخصیت ها و فیلمنامه برخوردار هستند. انتخاب هوشمندانه ی یک لوکیشن به فیلمسازان این توانایی را می بخشد که جذابیت و فضایی متمایز برای پیشبرد قصه ی فیلم ایجاد کنند.

بعضی از مکان ها از محبوبیت زیادتری نسبت به سایرین برخوردار هستند و سال های زیادی است که به شکلی خوش آب و رنگ به تماشاگران نشان داده می شوند. ولی، چهره ای که از مکان های مختلف در فیلم ها نشان داده می شود از دقت کافی برخوردار نیستند و به تازگی، جمعی از کاربران سایت «ردیت» (Reddit) مباحثی را در مورد تصویرهای غیرواقعی که از شهرهای شان نشان داده شده است، به راه انداخته اند.

این موضوع که توسط یکی از کاربران ردیت به نام «Breadoman» در قسمت «Ask Reddit Subreddit» مطرح شده است، موجی از گفتگوهای هجوآمیز را به راه انداخته است و کاربران شروع به اظهارنظر درباره مقاصدی مانند لس آنجلس، توکیو، آفریقا، لندن، سان فرانسیسکو، کانادا و نیویورک کرده اند. یکی از کاربران به اسم «OofBadoof» درباره ی نیویورک گفته است:

ردیت

همه توکیو را به خاطر پاکیزگی و رفتار دوستانه ی مردمش می ستایند. کاربر دیگری به اسم «darth_hotdog» هم در مورد آب و هوای کالیفرنیا گفت: «Shippoyasha»، کاربر دیگری است که درباره ی لس آنجلس اظهارنظر کرده است: شاید این گفته با توجه به این واقعیت که همین صحنه، صحنه ی آغازین فیلم بسیار محبوب و پرفروش «لالا لند» بود، کمی ناعادلانه به نظر برسد. کاربری به نام «ApolloX-۲» می گوید: