صدیقه کیانفر بازیگر و گوینده مشهور در بیمارستان بستری شد + عکس

بازیگر پیشکسوت گفت: خوشبختانه آزمایش ها به خوبی انجام شده و نتیجه خوب بوده است، آزمایش آندوسکوپی هم انجام شده که جواب آن امروز مشخص خواهد شد.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
صدیقه کیانفر در بیمارستان بستری شد / حال بازیگر پیشکسوت خوب است
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

صدیقه کیانفر بازیگر و گوینده پیشکسوت گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره وضعیت جسمانی خود گفت: روز سه شنبه به علت خونریزی معده به بیمارستان مراجعه کردم و بستری شدم تا وضعیت جسمانی ام توسط پزشکان بررسی و تشخیص لازم داده شود. وی در همین راستا افزود: خوشبختانه آزمایش ها به خوبی انجام شده و نتیجه خوب بوده است، آزمایش آندوسکوپی هم انجام شده که جواب آن امروز مشخص خواهد شد.

این گوینده رادیو درباره تشخیص پزشکان از وضعیت جسمانی اش اظهار کرد: پزشکان امروز با توجه به آزمایش نتیجه را اعلام می کنند. خودم در روزهای اول دلواپس بودم اما پس از مراجعه به بیمارستان معلوم شد که خوشبختانه مسئله حادی نیست. وی در ادامه تصریح کرد: پزشکان روز گذشته داروهایی را برای درمان بیماری ام تجویز کرده اند اما مرا از خوردن قرص هایی که برای قلب است منع کرده اند چرا که باعث آسیب به حالم می شد.

کیانفر خاطرنشان کرد: نمی دانم امروز نظر پزشکان درباره حالم چه خواهد بود اما اگر مسئله مهمی نباشد پس از ۶ روز از بیمارستان مرخص می شوم.

همرسانی نوشتار: