کلیپ ملک مطیعی را خود دورهمی ها به خاطر ۵۰۰میلیون به خارج فرستادند

با وجود ممنوعیت حمل موبایل در برنامه دورهمی، کسی بتواند دور از چشم حراست با هندی کم تصویری را ضبط کند، اگرچه با کیفیت پایین. عجیب این که دوربین گاهی به سمت تماشاچی ها هم می رفت، یعنی احتمالا خیلی ها متوجه وجود او بودند، ازجمله ماموران حراست سالن.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
ناصر ملک مطیعی؛ معلم ورزشی که اسطوره شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پس از پخش تصویر ملک مطیعی، شنیده ها حاکی از آن است که حراست صداوسیما برای بازخواست از عوامل دو برنامه به تکاپو افتاده است که فیلم از کجا لو رفته. به هرحال ب؛ بنابراین شایعه شد کسی که فیلم گرفته، غیر خودی نبوده است. رقابت برای خرید این فیلم از ماه های قبل در میان دو شبکه برون مرزی در جریان بود، اما طپش برنده شد.

داستان یک گفت وگوی جنجالی

داستان گفت وگوی زنده یاد ناصر ملک مطیعی از روز ۲۵ آذر آغاز شد. چند روز مانده به شب یلدا که این هنرپیشه کهنه کار پای دوربین آرش ظلی پور در برنامه من و شما نشست و ناگفته های ۴۰ سال را با دوستدارانش در میان گذاشت. از فردای آن روز تحرکات برنامه دورهمی شروع شد که از ناصر ملک مطیعی می خواستند در برنامه شب یلدای دورهمی حضور داشته باشد. اول بار در ۲۷آذر بود که ناصرخان در تماس با سازندگان ما و شما خبر از اصرارها و فشارهای عوامل دورهمی داد و درنهایت نیز این اتفاق افتاد؛ که این باعث پاتک من و شما شد، که با اطلاع از پخش برنامه دورهمی در ۲۹آذر چند ساعتی قبل از آن برنامه ما و شما را روی آنتن فرستادند؛ که مدیری با امداد روابط شخصی و مسائل اسپانسرینگ از علی عسگری دستور قطع پخش آن برنامه را گرفت.از آن به بعد خیلی چیزهای پشت پرده درباره این برنامه شنیده می شد. این که یکی از عوامل نزدیک به دورهمی دربه در دنبال خریدار برای نسخه ای از آن گفت وگو  می گردد.

شنیده ها حکایت از معامله ۵۰۰میلیون تومانی تصاویر ناصرخان ملک مطیعی می کنند. تصاویر از ردیف وی آی پی عوامل دورهمی گرفته شده و نه با موبایل بلکه با هندی کم ضبط شده.