مجری هواشناسی با فرزندش جلوی دوربین اخبار آمد ! + عکس

یک مجری هواشناسی زن در برنامه تلویزیونی آمریکایی با حضور خود جلوی دوربین تلویزیون این کشور با بستن فرزند خود به پشتش، باعث شد همه بینندگان این شبکه از دیدن این صحنه متعجب شوند.

  1. ۴ ماه،۱ هفته قبل
حضور زن هواشناس با فرزند روی کولش جلوی دوربین اخبار +فیلم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سوزی مارتین، مجری هواشناسی با این کار خود هفته بین المللی بستن فرزند به پشت را در تلویزیون آمریکا برجسته کرد. وی در حالی که پیش بینی های خود را از تغییرات هوای روز آینده آمریکا ارائه می کرد، فرزند یک ساله او خمیازه می کشید و با قرار دادن سرش روی گردن مادر استراحت می کرد. گفتنی است، مارتین در ابتدای صحبت های خود در این بخش خبری، گفت: این هفته، هفته بین المللی بستن فرزندان به پشت است پس من هم فکر کردم امروز دستیار خودم را همراهم بیاورم.

مارتین که مدیر عملیاتی کمپانی هواشناسی Praedictix است، در مصاحبه ای پس از پخش این بخش خبری عنوان کرد که او قصد داشت با این کار، این وسیله شگفت انگیز که به او به عنوان یک مادر کمک کرده و حس بین یک مادر و فرزند را به نمایش بگذارد. وی همچنین گفته است که این روش بهترین راه برای آرام کردن فرزند است.

این ویدئو بعد از پخش شدن در فیس بوک به اشتراک گذاشته شد و بیش از ۱.۲ میلیون بار دیده شد و هزاران کامنت داشت.

گفتنی است، سوزی مارتین هر جایی که می رود، فرزند خود را به این شیوه جابجا می کند و از اثرات این حرکت در روابط مادر و فرزند صحبت می کند.

می توانید تصاویر این کارشناس هواشناسی را همراه با فرزندش در ادامه مشاهده کنید.

حضور زن هواشناس با فرزند به پشتش جلوی دوربین اخبار +تصاویر

حضور زن هواشناس با فرزند به پشتش جلوی دوربین اخبار +تصاویر


بیشتر بخوانید: مجری هواشناسی ممنوع التصویر نشده اما اجرا هم نمی کند!


همرسانی نوشتار: