عزیزم عزیزم گفتن های سانتیمانتال خیابانی بالاخره کار دستش داد ! + عکس

هوشنگ گلمکانی منتقد سینما با انتشار پستی در اینستاگرام از اجرای جواد خیابانی انتقاد کرد.

  1. جمعه ۵ بهمن ۹۷ ساعت ۰۹:۳۲ (۱ سال،۶ ماه قبل)
خیابانی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

هوشنگ گلمکانی نوشت: 

هر چه می خواهم خویشتن داری کنم، هر چه می خواهم طاقت بیاورم، سعه صدر داشته باشم، ماهیت تبلیغاتی سیمای پروپاگاندا را درک کنم و از کنارش بگذرم، اما نمی شود و این شب ها با تماشای برنامه «فوتبال آسیایی» در کانال «ورزش» سیما و شنیدن حرف های جواد خیابانی، کهیر می زنم.
این ادبیات ظاهرا فاخر اما در واقع مبتذل (اخیرا کاربرد «عزیزم...» هم در بخش های سانتیمانتال/ رمانتیکش اضافه شده به سایر افاضات)، این میمیک های دل به هم زن، این استفاده از حرکت دست ها و زبان بدن، این پریدن های مکرر وسط حرف های مهمانان برای به رخ کشیدن اطلاعاتش، این اعلام مکرر و مبتذل عشقش به میهن... گاهی هم البته دلم می سوزد. اما این جا، جای دل سوزی نیست. این یک رسانه میلیونی است.
واقعا هیچ معیار و استانداردی جز تملق و مجیزگویی و لحن تبلیغاتی برای مدیران این رسانه وجود ندارد؟ جواد خیابانی البته صدای خوبی دارد، اما بیش تر مناسب این است که متنی در اختیارش گذاشته شود تا آن را بخواند و خودش در انظار، ظاهر نشود. آیا مدیرانی که دوست دارند به هر حال او را در سازمان صدا و سیما حفظ کنند، می توانند چنین کاری برایش مهیا کنند؟ این جوری بهتر از تنها توانایی اش که همان صدای خوبش است استفاده می شود.

گلمکانی: از شنیدن حرف های خیابانی، کهیر می زنم!

همرسانی نوشتار: