واکنش نامناسب 3 مجری با سابقه صدا و سیما سوژه شد + عکس

به تازگی سه مجری باسابقه تلویزیون در سه شبکه مختلف، رفتارهای عجیبی از خود نشان داده اند که باعث ناراحتی مخاطبان تلویزیون شده است.

  1. دوشنبه ۶ اسفند ۹۷ ساعت ۰۷:۰۵ (۱ سال قبل)
درباره واکنش نامناسب  ۳ مجری با سابقه در تلویزیون
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

روز شنبه در مسابقه «چهل ستاره»، وقتی شرکت کننده خودش را معرفی کرد و گفت معلول است، بهمن هاشمی از او پرسید: «یعنی اصلا حرکت نمی کنی؟» و ناگهان خنده ای کرد! این سؤال عجیب و واکنش نامربوط بهمن هاشمی باعث شده مخاطبان از رفتار او حیرت زده شوند و واکنش های منفی فراوانی نشان بدهند. 

پیش از این اتفاق، ماجرای حضور زوجی که 27 بار تقاضای طلاق داده بودند در برنامه «فرمول یک» جنجال های زیادی به پا کرده بود که هنوز هم با گذشت چند روز و توضیحات علی ضیا، همچنان این حواشی ادامه دارد. 

علاوه بر این دو اتفاق، هفته گذشته طرح سوال نژادپرستانه ای در مسابقه «جدول» هم باعث توبیخ و برکناری حامد حاجیلو مجری این مسابقه شد. اگر چه در مورد اتفاقی که در این مسابقه افتاد، مقصر اصلی تهیه کننده (و طراح سؤال) برنامه بود یا در مورد برنامه «فرمول یک» تقطیع بخش کوتاهی از صحبت های آن زوج باعث شده بود ماجرا وارونه جلوه داده شود، اما مسئله مشترک درخصوص هر سه اتفاق، واکنش نامناسب مجری در لحظه بحرانی است. تأیید و تأکید حامد حاجیلو درباره این که نژاد آریایی «نژاد برتر» میان سفیدپوستان است، یا لبخندهای نابه جای علی ضیا در لحظاتی که مهمان برنامه از 27 بار کتک زدن همسرش می گفت، یا همین خنده بی دلیل بهمن هاشمی، نمونه های این واکنش نامناسب هستند. مشکل اصلی این جاست که از حامدحاجیلو و علی ضیا که جوان تر هستند، تا بهمن هاشمی که سن وسالی از او گذشته و تجربه بیشتری در اجرا دارد، هر سه در لحظات حساس و بحرانی نمی توانند واکنش مناسبی نشان دهند، به همین دلیل با رفتار غیرحرفه ای خود،  عموم مخاطبان را خشمگین می کنند و باعث و بانی واکنش های منفی می شوند.