مقایسه عجیب بازیگر زن جنجالی با حسن روحانی + عکس

وقتی رئیس جمهور محترم در مقابل دیدگان حیرت زده میهمانان خارجی ،با تمسخر برخی اندیشمندان اسلامی، آن هم با مثال های سطحی و غیر مرتبط نسبت به یک دیدگاه خاص نظری، استفاده سوء سیاسی می کند، از خانم لیلا حاتمی چه انتظاری هست ؟

  1. ۱ سال قبل
واکنش تند ضرغامی به سخنان دیشب رئیس جمهور

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)  در پی اظهارات لیلا حاتمی در جشنواره فیلم برلین، عزت‌الله ضرغامی در کانال تلگرامی خود نوشت:

«وقتی رئیس جمهور محترم در مقابل دیدگان حیرت زده میهمانان خارجی، با تمسخر برخی اندیشمندان اسلامی، آن هم با مثال‌های سطحی غیر مرتبط نسبت به یک دیدگاه خاص نظری، استفاده سوء سیاسی می‌کند، از خانم لیلا حاتمی چه انتظاری هست ؟
دقت کنید:
«نمی‌توان گفت که فلان خودرو اسلامی است و آن یکی نیست. اینکه یک قرآن در داشبورد خودرو گذاشته شود که خودرو اسلامی نمی‌شود!»
واقعا کدامیک از اندیشمندان ما چنین نظریه‌ای داده‌اند؟
فرق ایشان با خانم لیلا حاتمی این است که سخنان او، برخلاف رئیس‌جمهور، جدی گرفته نمی‌شود و متقابلاً وظیفه اصلی‌اش که بازیگری است را خوب بلد است. حتی اگر نتواند کلمه protesters را به درستی تلفظ کند!
آیا رئیس جمهور وظیفه اصلی خود که حل مشکلات معیشتی و رفاهی مردم است را به خوبی می‌شناسد و به آن عمل می‌کند؟!یادداشت آقای دکتر رضا داوری را دقیق بخوانید!
«وقتی مطلب سیاسی با مسئله علمی خلط می‌شود هرچه بکوشند به نتیجه نمی‌رسد.»

ضرغامی: به لیلا حاتمی خرده نگیرید!

همرسانی نوشتار: