دو مجموعه «حرمت حریم حرم» منتشر شد

چاپ نخست کتاب شعر و داستان «حرمت حریم حرم» از سوی انتشارات انجمن قلم ایرانیان امروز، وارد بازار نشر شد.

  1. ۱ سال قبل
حرمت حریم
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

انجمن قلم ایران برای پاسداشت دلاوری ها، پایمردی ها و جانفشانی های مدافعان حرم، از تمامی نویسندگان و شعرای متعهد کشور طی فراخوان گستردهای دعوت به عمل آورد تا در دو شاخه شعر و داستان به آفرینش آثار ادبی بپردازند.

آثار برگزیده این فراخوان به همراه سایر آثار ارزشمند رسیده، در قالب کتاب هایی با عنوان «حرمت حریم حرم» در دو مجلد و در دو موضوع شعر و داستان چاپ شده است.

جلد یکم این مجموعه آن مختص اشعار و جلد دوم آن حاوی داستان است که داستان ها در دو قالب داستان کوتاه و داستان کوتاه کوتاه و اشعار در قالب شعر نو، غزل و سپید گردآوری شده است.

به تازگی جلد یک مربوط به کتاب اشعار «حرمت حریم حرم» در ۲۲۸ صفحه قطع رقعی با قیمت. ۲۰۰۰۰ تومان در شمارگان. ۲۵۰ نسخه و جلد دو مربوط به کتاب داستان «حرمت حریم حرم» در ۲۲۴ صفحه قطع رقعی با قیمت. ۲۰۰۰۰ تومان در شمارگان. ۲۵۰ نسخه از سوی انتشارات انجمن قلم ایرانیان، منتشر شده است.

علاقه مندان می توانند این کتاب را از طریق فروشگاه کتاب انجمن قلم ایران به نشانی تهران– خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی- بالاتر از میدان سیدجمال الدین اسدآبادی- بین کوچه های ۴۴ و ۴۶- شماره ۳۶۰، یا به وسیلۀ تلفن ۸۸۰۴۸۹۱۵-۸۸۰۵۹۳۱۹ تهیه کنند.