مژده مهم وزیر سابق آموزش و پرورش به فرهنگیان !

حمیدرضا حاج‌بابایی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگویی با اشاره به مشکلات معیشتی معلمان اظهار داشت: اعتقادم بر این است که آموزش و پرورش باید به عنوان محور توسعه و اقصاد دانش بنیان قرار گیرد.

  1. چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶ ساعت ۱۶:۰۵ (۲ سال،۸ ماه قبل)
حاجی بابایی

وی افزود: اقتصاد دانش بنیان باید در سه محور مورد حمایت قرار گیرد، اول از نظر «امنیت» که نیروهای بصیر می‌خواهد و آموزش و پرورش این نیروها را تربیت می‌کند، دوم از ناحیه «دانش» که زیر ساخت‌های آن در آموزش و پرورش است و سوم از طریق «فرهنگ» که آموزش و پرورش سهم بزرگی در فرهنگ‌سازی دارد. 

وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: امروز مشکلات آموزش و پرورش را یک وزیر خوب هم می‌تواند حل کند اما اعتقادم بر این است که حل مشکلات آموزش و پرورش در گرو خواست دولت است و باید این وزارتخانه را محور اقتصاد دانش بنیان قرار داد.

حاج‌بابایی گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این نوید را به فرهگنیان سراسر کشور می‌دهد که مشکلات این وزارتخانه یک بار برای همیشه حل می‌شود، این وزارتخانه با توجه به نقش اساسی که دارد محور قرار می‌گیرد و سند تحول بنیادین که رهبری از آن به عنوان نسخه شفا بخش یاد کردند به سایر برنامه‌ها چیره شده و اجرایی می‌شود.