اختصاصی

اطلاعات جدید از پرونده مدرسه غرب تهران؛ آقای ناظم مشروب خوری یاد می داد !

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آخرین اخبار از حادثه در یکی از مدارس غرب تهران را تشریح کرد.

  1. ۷ ماه،۲ هفته قبل
اختصاصی/ اطلاعات جدید از پرونده مدرسه غرب تهران؛ دعوت دانش‌آموزان برای مصرف مشروب تایید شد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سیدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خبرنگار پارلمانی خبرگزاری با اشاره به آخرین اخبار از وضعیت حادثه یکی از مدارس غرب تهران، گفت: متأسفانه موضوعی که در یکی از مدارس غرب تهران روی داد، از سوی رسانه ها نزد افکار عمومی بزرگ جلوه داده شد، واقعیت مطالب در حدی که در رسانه ها منتشر شده، نبوده است.

وی افزود: طبق پیگیری هایی که کمیسیون در این زمینه داشته ، ناظم مدرسه مذکور در غرب تهران به قوه قضائیه معرفی شده و ۳ نفر از مدیران مستقیم و یا غیرمستقیم که در این ماجرا نقش داشته اند، فعلاً معلق شده اند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: وزیر آموزش و پرورش به بازرسی ویژه وزارتخانه تحت امرش مأموریت داده تا مسئله حادثه در یکی از مدارس غرب تهران را به صورت ویژه بررسی کند و گزارشی از آن ارائه دهد.

ابطحی ادامه داد: مسائل حاشیه ای پیرامون حادثه اخیر در یکی از مدارس غرب تهران مطرح شد و فضای مجازی هم به آن کمک کرد تا مطلبی بدون بررسی کارشناسانه مطرح شود؛ اما در نهایت مشخص شده که وضعیت در آن حدی که مطرح شده، نبوده و مسئله تجاوز ثابت نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: ۷ دانش آموز این مدرسه اقدام عملی را منکر شده اند اما فقط در حد دعوت به مصرف مشروبات الکلی و این مسائل بوده است.

همرسانی نوشتار: