کار خوب یک دانش آموز

مرمت مزار پدر یک شهید در روستا

"امیرحسین برمکی" دانش آموز ۱۶ ساله ای است که در یک کار زیبا و نیت خیرخواهانه اقدام به رنگ آمیزی و مرمت مزار پدر شهید روستای خود کرده است.

  1. دوشنبه ۱۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۴:۵۴ (۷ ماه قبل)
کار خوب یک دانش‌آموز/ مرمت مزار پدر یک شهید در روستا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

گاهی یک خبر خوب اگرچه به صورت مستقیم شادی را به تعداد محدودی از افراد جامعه هدیه می کند اما فراگیری بسیاری در جامعه دارد، نمونه تولید یک خبر خوب از یک کار زیبا و دوست داشتنی را می توان در کار برخی از دانش آموزان دانست و "امیرحسین برمکی" یکی از دانش آموزانی است که کار زیبایی را رقم زده است.

امیرحسین دانش آموز حدود ۱۶ ساله ای است که عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان است و در کلاس دهم تحصیل می کند، او با نیت خیرخواهانه خود اقدام به بازسازی و مرمت مزار پدر شهید روستای خود کرده است.

"سید احمد حسینی باغی" شهید روستای خشکبیجار از توابع استان گیلان است که حالا "امیرحسین برمکی" دانش آموز ۱۶ ساله اقدام به مرمت و رنگ آمیزی سنگ مزار پدر این شهید کرده است.

این دانش آموز به ما گفت: پدر این شهید در روستای ما زندگی می کرد و هنگامی که به مزار او می رفتم، متوجه شدم سنگ مزار فرسوده شده است بنابراین تصمیم به مرمت و رنگ آمیزی آن گرفتم.

کار خوب یک دانش آموز /  مرمت مزار پدر یک شهید در روستا

امیرحسین  معتقد است که این کار خوب را برای شادی شهید "حسینی" انجام داده است.

پدر این شهید دو فرزند داشته است که پسر کوچکش به نام "احمد حسینی" به شهادت رسیده و مفقود الاثر است و پسر بزرگترش نیز جانباز است.