نقره داغ کردن پرسپولیس و استقلال توسط حسن زاده عصبانی !

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از صدور رأی دربی 85 خبر داد و مدعی شد رأی خوبی صادر شده است. در خصوص حضورش در تمرین تیم ملی گفت: حضور در تمرین تیم ملی دلیل نمی خواهد، من با یکی از همکاران فدراسیون فوتبال کار داشتم و اصلا ساعت تمرین تیم ملی را نمی دانستم و وقتی به اینجا آمدم متوجه شدم که تمرین در حال برگزاری است.

  1. جمعه ۱۲ آبان ۹۶ ساعت ۲۲:۵۸ (۲ سال،۳ ماه قبل)
استقلال پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی نوداد ، وی در پاسخ به این سؤال که ظاهراً تعدادی از بازیکنان سابق استقلال به کمیته انضباطی مراجعه کرده و این کمیته مسئولیت شکایت آنها را بر عهده نگرفته است، گفت: 

این گونه نیست من از دوستان رسانه ای می خواهم که خود را درگیر کنند و از تشکیلات فدراسیون فوتبال غافل نباشند. من از رسانه ها می خواهم کاملاً همه مسائل را پیگیری کنند و باید اینجا بگویم سه، چهار ماه است که کمیته تعیین وضعیت تشکیل شده و از این پس هر بازیکنی بخواهد از نظر مالی شکایت کند باید به کمیته تعیین وضعیت برود.

وی افزود: 

آن کمیته تأسیس شده تا به این مشکلات رسیدگی کند، پیش از این کمیته انضباطی که مبنای کارش رسیدگی به قوانین بود مجبور بود کارهای کمیته اخلاق و کمیته تعیین وضعیت را هم انجام بدهد ولی خوشبختانه با تشکیل این کمیته ها بار از روی دوش کمیته انضباطی برداشته شد.

حسن زاده در پاسخ به این سؤال که آیا بین کمیته اخلاق و کمیته انضباطی موازی کاری به وجود نمی آید یا خیر، گفت: 

اصلاً، وظیفه ها کاملاً مشخص است ضمن آنکه کمیته انضباطی وظیفه داشت به نقض قوانین رسیدگی کند و کمیته اخلاق نیز به حواشی بیرونی و غیر از زمین فوتبال رسیدگی خواهد کرد. آیین نامه کمیته اخلاق از روز اول برای تشکیل وجود داشت و قطعاً آنها به موارد مختلف در این زمینه ورود خواهند کرد.

وی در خصوص رأی دربی 85، گفت: 

ما برای دربی رأی را صادر کردیم و همین الان که اینجا هستم و با شما صحبت می کنم نمی دانم آیا اقدامات لازم در مورد تایپ و امضای رأی دربی صورت گرفته یا خیر اما رأی، رأی خوبی بوده و وقتی صادر شود هم من و هم شما می توانید در مورد آن نظر بدهید.

حسن زاده در پاسخ به این سؤال که آیا محرومیتی برای دو تیم در نظر گرفته شده یا خیر، گفت: 

رأی، رأی خوبی است! من خودم ژورنالیست بوده ام و قبلاً خبرنگاری کرده ام حواسم به همه چیز است.

خبرنگاری در خصوص تخلف یکی از بازیکنان تیم جوانان استقلال که با سه هویت متفاوت به میدان رفته بود از حسن زاده سؤال کرد که وی پاسخ داد: 

تا آنجا که من می دانم کمیته انضباطی استان تهران هنور رأی جدیدی را صادر نکرده است ظاهراً سال گذشته رأی علیه این بازیکن صادر شد ولی کمیته استیناف مدارک را قبول نکرد و رأی اولیه به حالت تعلیق در آمد. امسال در مسابقات استان تهران رقبای تهرانی و نه کشوری به این موضوع اعتراض کرده و کمیته انضباطی هیأت فوتبال استان تهران نیز مشغول رسیدگی به این موضوع است. من نتیجه این رأی را نمی دانم ولی احساس می کنم شاکیان مدارک بسیار زیاد و جدیدی ارائه کردند و روز گذشته هم نامه ای را از شخص آقای بهاروند دیدم که بازیکن مدنظر شما مجدداً نمی تواند برای تیمش بازی کند.

وی در پاسخ به این سؤال که ممکن است رأی قضایی برای بازیکن مذکور صادر شود یا خیر، گفت: 

اگر مدارکی پیدا شود که تخلف آن بازیکن ثابت شود هم از لحاظ فوتبالی روی سرنوشت وی تأثیر دارد و هم پیگیری های قضایی صورت خواهد گرفت.