اظهارات جنجالی احمد نجفی درباره احمدی نژاد و خاتمی + فیلم

«احمد نجفی» بازیگر و تهیه‌کننده سینما با حضور در استودیوی اختصاصی خبرگزاری فارس به سؤالات خبرنگار صوت و تصویر این خبرگزاری پاسخ داد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
لینک های دانلود: mp4 (۱۰٫۶ MB) webm (۹٫۸ MB)

به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر) حالا دیگر هم به باطنش پی برده اند و هم حافظه تاریخی‌شان فعال شده است. زمانی جز به تعریف و تمجید از احمدی نژاد زبان به چیز دیگری باز نمی کردند؛ گاهی اطاعت از او را اطاعت از خدا می دانستند و گاهی معجزه هزاره می خواندندش اما بعد پنج سال ورق برگشت و آنهایی که در مدح احمدی‌نژاد صحبت می کردند منتقد او شدند. هر چند بعد از پایان دولت دهم وزرای او به ویژه وزرای برکنار شده از جمله وحیددستجردی و حاجی بابایی و ... برای گفتن اختلافاتشان با رئیس دولت، صف کشیدند اما این یک شروع برای اعلام برائت از احمدی نژاد بود و اوج ماجرا از زمانی آغاز شد که او برخلاف توصیه رهبری تصمیم گرفت در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند. احمد نجفی یار غار سینمایی احمدی نژاد هم از همین دسته است که علیرغم اظهاراتی که در ویدیوی فوق مشاهده می کنید  جدید قبلاً گفته بود: 

آقای احمدی نژاد به تمامی بچه های سینماگر یک امیدی داد. مثلا یادم است که گفته بودند اینهمه وزارت ارشاد برای سینماگران خرج می کند و فیلم که ساخته شد، آن فیلم را بعد از ساخت ممنوع الپخش کرده یا بازیگر را ممنوع الکار می کند. یعنی چه؟ بدون آنکه دلیلش را بگوید. اینها بود که آقای احمدی نژاد را نزد سینماگران عزیز کرد و برخی افراد را نسبت به ایشان خشمگین.