وکیل رئیس‌جمهور، با ایمیل سازمانی مقدمات پرداخت حق السکوت را مهیا کرد

رسانه آمریکایی با انتشار یک ایمیل‌ وکیل شخصی دونالد ترامپ، ادعای این وکیل درباره دخیل نبودن «سازمان ترامپ یا ستاد انتخاباتی» او در قضیه پرداخت حق‌السکوت به بازیگر فیلم‌های مبتذل را رد کرد.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
ترامپ
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در ادامه جنجال‌ها درباره رابطه غیراخلاقی رئیس‌جمهور آمریکا با یک بازیگر فیلم‌های مبتذل، حالا رسانه آمریکایی جزئیات تازه‌ای از پرداخت حق‌السکوت وکیل شخصی دونالد ترامپ به این بازیگر به منظور خریدن سکوت او پرده برداشت.

موضوع ارتباط غیراخلاقی دونالد ترامپ با «استفانی کلیفورد» که نام هنری وی «استورمی دنیلز» است، در سال ۲۰۰۶ (یک سال بعد از ازدواج ترامپ با ملانی) همچنان خبرساز است.

اواخر دی ماه وال استریت ژورنال گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا برای عدم افشای رابطه نامشروع با یک بازیگر فیلم‌های مستهجن، ۱۳۰هزار دلار حق‌السکوت داده و  یکی از وکلای او این مبلغ را پرداخت کرده تا این موضوع در زمان انتخابات ۲۰۱۶ افشا نشود.

یک ماه بعد، «مایکل کوهن» وکیل شخصی ترامپ گفت از جیب خودش ۱۳۰ هزار دلار به این بازیگر پرداخت کرده و این امر هیچ ارتباطی به سازمان ترامپ و ستاد انتخاباتی او نداشت .

شبکه «ان‌بی‌سی نیوز» امروز جمعه و در حالی که شکایت اخیر کلیفورد از ترامپ به دادگاه ارجاع شده، ادعای پیشین وکیل شخصی ترامپ درباره مرتبط نبودن کارش در پرداخت پول با «سازمان ترامپ» را رد کرد.

این رسانه گزارش داد، وکیل شخصی رئیس‌جمهور آمریکا از ایمیل «سازمانی ترامپ» برای تهیه مقدمات انتقال ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت از یک بانک به حساب این خانم استفاده کرد.

در گزارش این رسانه آمریکایی آمده است: «مایکل کوهن به صورت مرتب از همین حساب جیمیل برای مذاکرات با استفانی کلیفورد استفاده کرده است».

یکی از ایمیل‌هایی که در همین رابطه منتشر شده، به ۲۶ اکتبر ۲۰۱۷ بر‌میگردد که از سوی گری فارو معاون بانک فرست ریپابلیک به کوهن ارسال شد. این ایمیل، پاسخی به ایمیل قبلی کوهن به بانک مذکور بود».

همرسانی نوشتار: