سبک زندگی یک اختلاسگر نفتی + عکس

اختلاسگر شرکت نفت که مدتی است به همراه خانواده اش متواری است، در طول سال‎های حضور و زندگی اش در ایران نحوه ی گذران زندگی اش چندان شباهتی به دیگر کارمندان شرکت های دولتی نداشته است.

  1. سه شنبه ۲۱ فروردین ۹۷ ساعت ۲۲:۱۳ (۱ سال،۱۰ ماه قبل)
سبک زندگی یک اختلاسگر نفتی + عکس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

طبق اخبار و تصاویر رسیده فرزند او هزینه ی زندگی بسیار بالایی داشته است؛ علاقه ی زیاد به ماشین های قرمز رنگ باعث شده بود تا کلکسیونی از ماشین های لوکس دنیا به رنگ قرمز را در پارکینگ خود داشته باشند؛ این کلکسیون ها تنها مختص ایران نبود بلکه در دبی و انگلیس هم این مجموعه ها را جمع کرده بودند.

عکسی که می بینید، فرزند او را سوار بر یکی از خودروهای چند میلیاردی نشان می دهد؛ یک «لامبورگینی آونتادور».

آنها برای خود کشتی تفریحی داشتند که به نام پسرشان بوده و هنوز هم هست و بسیاری از میهمانی ها و دورهمی های دوستانه و خانوادگی بر روی آن برگزار می شده است.

بریز و بپاش های خانواده ی آقای «ر» عجیب بود؛ مثلا مسافرت هایی که برای هر آدم عادی ممکن است ۴۰۰ دلار هزینه داشته باشد، او و خانواده اش به این دلیل که با فرست کلاس های اسپشیال سفر می کنند شاید برای همان بلیط هربار ۳۰، ۴۰ میلیون تومان هزینه می کنند.

اختلاس گر نفتی

نحوه ی زندگی آنها در انگلستان هم بسیار دست و دلبازانه بوده است. به این بهانه که پسرشان اقامت تحصیلی در انگلستان داشته است رفت و آمد زیادی به این کشور داشته اند و سرمایه گذاری های کلانی می کردند.

اگر دانشجویی معمولی در انگلستان با ماهی ۱۰۰۰ پوند می تواند در آن کشور زندگی کند، فرزند او فقط ۱۰ هزار پوند هزینه ی کلوپ های شبانه و خوشگذرانی هایش بوده است.

در ایران هم وضعیت زندگی شان تفاوتی با کشورهای دیگر نداشته است؛ تعداد قابل توجهی ملک داشته اند که میزانی که از آنها ضبط شده است صحه ای بر این موضوع است.

این مدیر اختلاسگر شرکت اکتشاف نفت، بر خلاف اخبار منتشر شده اقامت کانادا را ندارد و احتمال می رود که همچنان در امارات باشد. پیش از فرار هم زیادتر رفت وآمد آنها به انگلستان بوده است.


منبع : الف