فاطمه حقیقت جو از کشف حجاب تا ازدواج سفید + عکس

خانم حقیقت‎جو با شعار اصلاح طلبی، فعالیت سیاسی خود را آغاز کرد و تا «دفاع از سکولاریسم»، «همراهی با گروهک تروریستی منافقین»، «ازدواج سفید» و «کشف حجاب» پیش رفت.

  1. ۱۱ ماه،۲ هفته قبل
حقیقت جو کشف حجاب پس از ازدواج سفید/ «حقیقت‎جو» به دنبال چیست؟
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

"فاطمه حقیقت‎جو" که در پی خروج از کشور تغییراتی در وضعیت ظاهری وی ایجاد شده بود، با انتشار عکسی در تلگرام، کشف حجاب کرده و خود را در ردیف افرادی چون فرناز قاضی زاده، فریبا داوودی مهاجر و گلشیفته فراهانی قرار داد.

حقیقت‎جو با شعار اصلاح طلبی، فعالیت سیاسی خود را آغاز کرد و در روندی افراطی تا "تحصن در مجلس ششم"، "استعفا از مجلس"، "خروج از کشور و همکاری با رسانه‎های ضدانقلاب"، "دفاع از سکولاریسم"، "همراهی با گروهک تروریستی منافقین"، "ازدواج سفید" و "کشف حجاب" پیش رفت.

وی در نوامبر ۲۰۰۹ مصاحبه ای را با بی بی سی انجام داده و در دفاع از سکولاریسم، می گوید: «اگر به تجربه بشری نگاه کنیم، می بینیم که کلیسا چه سرنوشتی داشته و نتیجه اش سکولاریسم نوع بدتر در اروپا و آمریکا است. اگرچه در آمریکا دین بهتر تحمل می شود. از طرف دیگر تجربه ۳۰ سال حکومت دینی را داریم. این مسأله من را به این جمع بندی رسانده که اگر می خواهیم دین را حفظ کنیم و آزادی های مردم را رعایت کنیم، بهتر است که یک حکومت غیردینی داشته باشیم.»

حقیقت‎جو، در تجمع حامیان فتنه ۸۸ در بوستون آمریکا، حضور یافته و گفت با مجاهدین خلق [گروهک تروریستی منافقین]، هدف مشترکی را دنبال می کند.

کشف حجاب پس از ازدواج سفید /  «حقیقت‎جو» به دنبال چیست؟

وی در سال ۹۶ اعلام کرد، پس از سیزده سال زندگی مشترک طلاق گرفته و نوشت: «الان بدون اینکه رسماً با کسی ازدواج کرده باشم با یک آقایی دارم زندگی می کنم و زیادتر در واقع می خواهم ببینم که ما به درد هم می خوریم یا نمی خوریم.»

این فعال سیاسی، در گفتگویی با رادیو فردا با عنوان «ازدواج سفید؛ بی مسوولیتی یا آزادی؟» حضور یافته و به دفاع از اقدام غیراخلاقی خود پرداخت.

در آن زمان، ازدواج سفید خانم حقیقت‎جو با انتقادات بسیاری در فضای مجازی همراه شد؛ کاربران اقدام وی را "چندش آور" خوانده و از افتخارش به ازدواج سفید، ابراز تاسف کردند. یکی از این افراد در توییتر می نویسد: «عاقبت تندروی در اصلاح طلبی / فاطمه حقیقت جو نماینده اصلاح طلب مجلس ششم در مصاحبه با رادیو فردا با افتخار از ازدواج سفید ش میگوید!»

امروز اما خانم حقیقت‎جو با انتشار مطلبی در تلگرام مدعی شده برای آنچه "مخالفت با حجاب اجباری در ایران" می خواند، روسری از سر برداشته است.

کشف حجاب پس از ازدواج سفید /  «حقیقت‎جو» به دنبال چیست؟

چندی پیش، طرحی به نام «دختران خیابان انقلاب» در تهران کلید خورد که علیرغم تلاش شبانه روزی رسانه های فارسی زبان غرب، به شکست انجامید و نتوانست اهداف طراحان این سناریو را تامین کند.

هرچند اپوزیسیون توانستند با فریب چند دختر، نمایش کوچکی در میدان انقلاب تهران راه بیندازند اما این اقدام با بی توجهی مردم مواجه شده و جایی در جامعه ایران باز نکرد.

ظاهرا کشف حجاب فاطمه حقیقت‎جو، تلاش دیگری است تا شاید از این رهگذر بتوانند شکست پروژه خیابان انقلاب را تا حدی جبران کنند.

گفتنی است، رهبر انقلاب اخیرا با اشاره به تبلیغات پرحجم دشمنان و هزینه های سرسام آور آنان برای اثرگذاری منفی بر مسئله حجاب، ابراز داشتند: «آن همه هزینه، فکر و تبلیغات کردند که در نتیجه آن چند دختر فریب بخورند و در گوشه وکنار روسری از سر بردارند و همه تلاش هایشان در این نتیجه کوچک و حقیر خلاصه شد که این، مسئله ای نیست اما آنچه بنده را حساس می کند، طرح مسئله "حجاب اجباری" از دهان برخی خواص است.»

کشف حجاب پس از ازدواج سفید /  «حقیقت‎جو» به دنبال چیست؟

ایشان افزودند: «این عده که در میان آنها روزنامه نگار، روشنفکرنما و آخوند معمّم هم وجود دارد، همان خطی را دنبال می کنند که دشمن نتوانسته با آن همه هزینه در کشور به نتیجه برساند که ان شاءالله این کارشان نادانسته باشد.»

رهبر انقلاب اسلامی با رد ادعای این افراد مبنی بر اینکه دستور امام راحل درباره حجاب زنان مربوط به همه ی زنان نبوده است، گفتند: «این حرف غلط است زیرا ما آن زمان بودیم و خبر داریم که امام بزرگوار در مقابل این منکرِ واضح که به دست پهلوی ها و دنباله های آنها در کشور ایجاد شده بود، همچون همه منکرات مثل کوه، محکم ایستاد و گفت حجاب باید وجود داشته باشد.»

ایشان افزودند: «نظام اسلامی با فردی که در خانه خود و در مقابل نامحرم حجاب ندارد، کاری ندارد، اما کاری که در خیابان و در ملأ عام انجام می شود در واقع کار و تعلیم عمومی است و برای نظام برآمده از اسلام، تکلیف ایجاد می کند.»

آیت الله خامنه ای تاکید کردند: «کار حرام، بزرگ و کوچک ندارد و آنچه حرام شرعی است، نباید به صورت آشکار انجام شود، زیرا شارع اسلامی بر حکومت تکلیف کرده مانع انجام حرام علنی شود.»
همرسانی نوشتار: