تهدید جدید داعش در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸ + عکس ها

باشگاه به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی استار، گروه تروریستی داعش در آستانه برگزاری بازی های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸، بار دیگر تهدید کرد در طول برگزاری مسابقات، عملیات تروریستی در این کشور انجام خواهد داد.

  1. ۷ ماه،۱ هفته قبل
تهدید جدید داعش در آستانه برگزاری بازی‌های جام جهانی فوتبال+تصویر
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این گروه تروریستی با انتشار پوستری اعلام کرد چنان «قتل عامی» همزمان با برگزاری بازی های جام جهانی در روسیه به راه بیاندازد که در تاریخ  ثبت نشده است.

شرکت امنیت سایبری «سیکس گیل» (Sixgill) که فعالیت عناصر گروه تروریستی داعش را وب سایت های مخفی و برنامه های رمزگذاری شده ردیابی می کند، گزارش تهدید اخیر داعش را منتشر کرده است.

«اومر کارمی»، مدیر شرکت امنیت سایبری سیکس گیل اعلام کرد پیش از این، تروریست ها با تبلیغاتی در قالب ویدئو و پوستر، از برنامه های خود برای بمب گذاری در بازی های جام جهانی و انتقام از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه خبر داده بودند. آنها در بخشی از تبلیغات خود از شعارهای تهدیدآمیز همانند «منتظر ما باشید» یا «شما را در کشور خودتان می کُشیم» استفاده کرده بودند.

داعش پیش از این با انتشار چندین پوستر و بیانیه، ضمن تهدید ولادیمیر پوتین، از اجرای عملیات تروریستی همزمان با بازی های جام جهانی فوتبال خبر داده بود. پوسترهای منتشر شده داعش که تصویر تروریست ها را در ورزشگاه های فوتبال نشان می داد حاکی از آن است که این گروه تروریستی در  نظر دارد عملیات بمب گذاری را در اطراف ورزشگاه ها انجام دهد.

پوتین به دلیل حمایت از رییس جمهور سوریه، رئیس جمهور سوریه، در جنگ علیه داعش، بارها از سوی این گروه تروریستی تهدید شده است.

رقابت های جام جهانی فوتبال از امروز ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) با بازی افتتاحیه بین روسیه و عربستان سعودی در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو آغاز می شود.