واکنش رهبر انقلاب به انتشار یک خبر نادرست علیه فائزه هاشمی + عکس

کتاب «فتنه تغلب» مجموعه ای از بیانات و اقدامات حضرت آیت اللّه خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از انتخابات ریاست جمهوری و در جریان فتنه سال ۸۸ است.

  1. ۶ روز،۲۱ ساعت قبل
ماجرای واکنش رهبر‌انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این کتاب با نگاهی متفاوت و نو توانسته اتفاقات این برهه از تاریخ معاصر کشورمان را به مخاطبان ارائه دهد.

نگارنده این کتاب تلاش کرده ابهامات موجود از وقایع آن سال را با دلایل متقن از ذهن مخاطبان پاک کند و البته لایه های تازه ای از واقعیت را نمایان کرده و رسوبات ابهام و تردید در این باره را از ذهن ها بردارد.

در قسمتی از این کتاب روایتی از  واکنش رهبر انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸ منتشر شده است. در ادامه می توانید این مطلب را بخوانید:

خبر ادعا شده بود که برخی مثلاً دوازده طبقه در یکی از نقاط تهران متعلق به خانم فائزه هاشمی یکی از روزنامه ها درج کرده بود و یکی از خبرگزاری های مخالف فتنه آن را بازنشر داده بودند، آقا پس از ملاحظه این خبر در روزنامه، آقا پس از ملاحظه این خبر در روزنامه، دستور پیگیری می دهند. پس از بررسی معلوم می شود خبر نادرست است.

به دستور ایشان، یکی از مسئولین دفترشان همه روزنامه ها و خبرگزاری هایی را که این خبر را منتشر کرده بودند دعوت به جلسه می کند و به آن ها متذکر می شود آقا فرموده اند چرا مطلبی که خلاف است باید بنویسید؛ شمایی که متعهد هستید، شمایی که متشرع هستید چرا باید یک چنین کاری کنید، آقا در ادامه نقد و اعتراضشان تأکید می کنند در مورد دشمنانمان هم حق نداریم خلاف بگوییم.

ماجرای واکنش رهبر انقلاب به انتشار یک اتهام علیه فائزه هاشمی در سال ۸۸
همرسانی نوشتار: