دستگیری سارقان لوازم خودرو در یوسف آباد طی یک عملیات نفس گیر

رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد، با اشاره به دستگیری دو سارق لوازم داخلی خودرو در این محدوده اشاره کرد و گفت: این متهمان در یک تعقیب و گریز نفس گیر دستگیر شدند.

  1. ۱ سال قبل
سارق
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

، سرهنگ "احمد ناصری"، در این خصوص گفت:

 با شکایت های شهروندان ساکن این محدوده در خصوص سرقت های لوازم داخلی خودروهایشان، تیمی از ماموران این کلانتری برای تحقیقات وارد عمل شده و به بررسی سرنخ های موجود پرونده پرداختند.

وی افزود: 

با تحقیقات از مالباختگان و بررسی محل های سرقت و فیلم دوربین های مداربسته، چهره و مشخصات ظاهری سارقان به دست آمد و در میان گشت های انتظامی توزیع شد. 

این مقام انتظامی عنوان داشت: 

بررسی ها ادامه داشت تا این که شب گذشته ماموران یکی از گشت های انتظامی در حال گشتزنی در محدوده جهان آرا، فردی را در حال سرقت از خودرویی در این محدوده مشاهده و برای دستگیری وی اقدام کردند.

رئیس کلانتری ۱۲۵ بیان داشت: 

متهم در یک اقدام ضربتی بازداشت شده و به کلانتری منتقل شد که تحت بازجویی های انجام شده به ۱۰ فقره سرقت در این محدوده اعتراف و همچنین به همدستی با یک سارق دیگر در سرقت ها اقرار کرد.

سرهنگ ناصری، تصریح کرد: 

با همکاری سارق مذکور، همدست وی نیز در این محدوده شناسایی شده و در مخفیگاهش واقع در همان محدوده بازداشت و به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های انجام شده او نیز به جرم خود مبنی بر سرقت و همدستی با سارق دستگیر شده اعتراف کرد.

به این ترتیب، هر دو متهم به همراه پرونده تکمیل شده به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شده و تحقیقات برای شناسایی مالباختگان آغاز شد.